Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Олег Бончинський - ходорівчанин, депутат, захисник

У Львівській області готується до видання книга про Героїв російсько-української війни з Львівщини. У нас в районі живе багато відомих і нікому невідомих воїнів, які стали на захист держави у непрості часи. Ми докладемо зусиль, щоб розповіді про них потрапили до цієї книги. А сьогодні хочемо, щоб наші читачі познайомились із ще одним відважним чоловіком із Ходорівщини, інтерв’ю з яким зробила журналіст видання «Цензор. НЕТ» Віолетта Кіртока.

31-річний житель Ходорова до війни кілька років будував дороги на півночі Росії, але після розстрілу мітингувальників на Майдані в Києві, де він врятував важкопораненого активіста, вже шостий рік воює на сході країни попри важке поранення правого ока і другу групу інвалідності.

У Львівській області готується до видання книга про Героїв російсько-української війни з Львівщини. У нас в районі живе багато відомих і нікому невідомих воїнів, які стали на захист держави у непрості часи. Ми докладемо зусиль, щоб розповіді про них потрапили до цієї книги. А сьогодні хочемо, щоб наші читачі познайомились із ще одним відважним чоловіком із Ходорівщини, інтерв’ю з яким зробила журналіст видання «Цензор. НЕТ» Віолетта Кіртока. 31-річний житель Ходорова до війни кілька років будував дороги на півночі Росії, але після розстрілу мітингувальників на Майдані в Києві, де він врятував важкопораненого активіста, вже шостий рік воює на сході країни попри важке поранення правого ока і другу групу інвалідності.До теми

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин