Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Лікарська династія родини Олексовських

Добре ім’я, честь і слава – найцінніші скарби на землі. Їх здобувають чесним життям, гідною поведінкою та відданою працею. Треба дбати, щоб нічим не заплямувати себе і своє ім’я. Добре ім’я і слава – наче квиток вступу до серця людського. Їх нелегко набути. Це справа не кількох днів чи тижнів, а багатьох літ і навіть цілого життя. Та дуже легко їх можна втратити назавжди. Чудові слова, і якби кожен з нас думав, для чого він живе, які діла чинить, яку думку формує про себе своїми вчинками, який слід залишить після себе на цій землі, де народився, задумувався, чи примножить славу свого роду, Україна була б зовсім іншою державою. У житті доводиться багато перетерпіти, переосмислити, та попри все варто залишатися Людиною, яка творить добро, приходить на допомогу потребуючим.

Нещодавно мені довелося їхати зі Львова до Жидачева. У маршрутному автобусі до мене в Тростянці підсіла 40-річна жінка, у розмові з якою довідалась, що вона їде на консультацію до лікаря-хірурга Жидачівської ЦРЛ Володимира Омеляновича Олексовського. Його їй як хорошого хірурга, лікаря та добру людину порадили знайомі. Охоче розповіла жінці про цього лікаря від Бога, професіонала, оскільки знайома з ним із перших днів його роботи. Володимир Омелянович має не лише добру душу і серце, але й золоті руки. Після закінчення навчання у Львівському медичному інституті та інтернатури, яку він проходив у Стрийській та Жидачівській районних лікарнях, все ж залишився працювати у Жидачеві. Тут професійно зростав, не пориваючи зв’язків із колегами-спеціалістами, професорами медичного інституту.

Лікар-хірург вищої категорії Володимир Омелянович за 20 років своєї професійної діяльності провів чимало оперативних втручань, врятував життя та здоров’я сотень пацієнтів. Знаю людей, яких лікував В. Олексовський і які з глибокою вдячністю відгукуються про лікаря, його поважають за професіоналізм та чуйність.

Опорою у професійному житті для лікаря стали і поради його батька, теж хірурга Жидачівської ЦРЛ Омеляна Володимировича Олексовського, який на професійній ниві торує шлях майже 50 років. Омелян Володимирович 20 років виконував обов’язки завідувача хірургічним відділенням Жидачівської ЦРЛ. Для всіх він відома та знана людина. Доповнює сімейну династію і донька Омеляна Володимировича Наталя Микитюк, яка працює зубним техніком у місцевій поліклініці й яка теж зарекомендувала себе як спеціаліст своєї справи. Стоматологічне крісло у її кабінеті ніколи не буває порожнім.

Родина Олексовських – це частина великого лікарського колективу центральної районної лікарні, яку очолює головний лікар Богдан Петрович Бойчук. Лікарня розвивається під його мудрим та виваженим керівництвом, за підтримки колективу, міської влади в особі мера міста Володимира Левка.

Сьогодні найважливіше – це здоров’я. Відрадно, коли знаєш, що в районі працюють люди, які завжди прийдуть тобі на допомогу, зроблять усе для того, щоб вберегти твоє здоров’я і навіть життя.

У переддень професійного свята – Дня медичного працівника – вітаю усіх працівників районної лікарні, бажаю їм міцного здоров’я, успіхів у роботі, професійного розвитку та росту. І щоб їхня праця була належно поцінована людьми та державою.

Тетяна ПОПАДЮК.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин