Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Книжки Галини Вдовиченко - зразок «найсвітлішої» сучасної прози

Так пишуть про колегу та письменницю журналісти.

З героями численних книг Галини Вдовиченко читачі Жидачівщини знайомі не зі слухів чи переказів, творами письменниці зачитуються віддавна. А от поспілкуватися вживу випала нагода лише цьогоріч наприкінці травня.

31 травня 2017 р. в актовому залі Жидачівської РЦБС Галина Дереш та Ольга Прокопів представляли читачам авторку «Пів’яблука». Приємно здивували відому гостю учні гімназії М. Крижанівська, В. Ліпницька, М. Олійник та В. Денис читанням уривків із творів Галини Вдовиченко. Власне вибрані твори й вплинули на хід спілкування читачів та письменниці. Галина Вдовиченко розповідала про героїв своїх численних книг, про реальних прототипів, які наштовхнули її на творчість, та про те, як персонажі її творів оживають на сторінках друкованого тексту і вже самі ведуть письменницю шляхом творчого пошуку.

«Проза п. Галини не тільки цікава, а й пізнавальна. Особистість Іоана Пінзеля, закони життя вовків, переплетення часу навколо замку Гербуртів, відгомін часів Київської Русі, реалії життя простих людей по обидва боки фронту сучасної не визнаної війни - усе залишає свій слід після прочитання.

«Пані Галина - улюблена авторка і серед дітей. «Мишкові миші», «Ліга непарних шкарпеток», «36 і 6 котів» - добрі історії, які читають сучасні діти”, - пишуть про зустріч із письменницею у своєму блозі жидачівські бібліотекарі.

Вітальні пісні для гостей виконували старша група зразкового вокального колективу міського Центру творчості «Струмок» (керівник О. Дахній).

Коли у залі збираються творчі люди, в повітрі витає поезія. На зустріч із Галиною Вдовиченко завітали наші поетеси Наталя Тріщ, яка вже знайома з письменницею завдяки книжковій толоці у Слов’янську та Краматорську, а також Валентина Матвіїв, яка нещодавно дебютувала зі своїми поезіями в ефірі районного радіомовлення (головний редактор - Ірина Берник). Валентина Матвіїв прочитала авторську поезію, в якій дала свою відповідь на вічне запитання: «Звідки черпаєте натхнення?»

На згадку про зустріч усі охочі придбали книги Галини Вдовиченко з її автографом та зробили спільну світлину.

Оксана ФРАНКІВ.

Довідка

Галина Вдовиченко народилась у 1959 році на Кольському півострові за Полярним колом. У дитинстві разом із родиною часто доводилось переїжджати. Навчалась у школах Івано-Франківська, Надвірної, Рави-Руської, Москви. Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Заступник головного редактора щоденної газети «Високий Замок».

Має доньку та сина.

Серед захоплень - гірські лижі, дизайн одягу та інтер’єрів, колекціонування рукавичок...

Як письменниця Галина Вдовиченко дебютувала у 2008 році з романом «Пів’яблука», який вийшов у видавництві «Нора-Друк» (Київ) і став лідером продажів на стенді видавництва під час роботи Львівського Форуму видавців-2008. Другий роман Галини Вдовиченко «Замок Гербуртів» отримав першу премію у номінації «романи» на конкурсі "Коронація слова-2009", вийшов у світ під назвою «Тамдевін» у видавництві «Нора-Друк».

У 2011 році у видавництві «Грані-Т» вийшла перша книжка Галини Вдовиченко для дітей – казкова повість «Мишкові Миші». Також на книжковій полиці авторки такі її книги: «Купальниця», «Волонтери. Мобілізація добра», «Ода до радості», «Друзі незрадливі», «З6 і 6 котів» тощо.

Відзнаки конкурсів: «Коронація слова», «Кращий автор», «Найкраща українська книга-2009», «Краща книга України» (2011), роман «Бора» потрапив у п’ятірку фіналістів короткого списку Літературної премії Бі-бі-сі-2011.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин