Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівщина оплакує втрату

19 грудня 2016 року під час запеклого бою на Світлодарській дузі загинув 47-річний уродженець с. Бортник, боєць 25-го батальйону «Київська Русь» Володимир Андрешків, позивний «Жара».

Андрешків Володимир Степанович народився 16 жовтня 1969 року в с. Бортниках.

 

Демобілізований із лав ЗСУ 1 червня 2015 року. Та вже 5 листопада 2016-го він підписав контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України як командир відділення - командир машини мотопіхотного взводу мотопіхотної бригади батальйону «Київська Русь».

 

Побратими Володимира кажуть, що він підписав контракт через матеріальну скруту, в якій опинилась його сім’я (13-річний син потребує тривалого лікування). Попри те, що чоловік не жив із сім’єю, але в міру можливого підтримував її фінансово.

Володимир Андрешків пройшов Революцію Гідності, добровольцем пішов на війну, батько трьох дітей.

20 грудня військовий комісар Жидачівського РВК Олександр Балюра та голова ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» Тарас Стефанів відвідали матір загиблого, яка проживає у Бортниках.

«Тіло Володимира з Бахмутки довезли в м. Дніпро, далі - до Києва на Майдан, оскільки Володимир був активним майданівцем «Львівської Брами» разом із загиблим Романом Точином.

Одразу після Майдану Володимир добровольцем записався у батальйон «Київська Русь». Виходив із Дебальцево. Був мобілізований і служив з 4.06.2014 по 1.06.2015 р. Нагороджений медалями "За жертовність та любов до України" та "За оборону рідної держави". Був веселим та жартівливим, говорив завжди правду в очі.

Оскільки в його сина виникли проблеми, потрібні були кошти, у листопаді цього року підписав контракт та пішов служити в підрозділ, в якому був під час мобілізації, в інший не хотів, хоча пропонували», - розповів про загиблого Тарас Стефанів.

22 грудня на Майдані у Києві відбулося прощання з загиблим Володимиром Андрешківим. Після чого бійця повезли додому, в Бортники. На в’їзді до Жидачева і Ходорова пізньої ночі 22 грудня Героя, стоячи на колінах, при запалених вздовж дороги лампадках зустрічали люди.

Похоронили Володимира Андрешківа 24 грудня у рідному селі.

Вічна слава і пам'ять Героям!

https://www.facebook.com/lviv.bama/posts/1217226865030253


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин