«Голос, що дає надію!»

Неймовірно світла, добра й щира Лілія Юрків, дівчина з особливими потребами, але з великим серцем та неймовірно чарівним голосом! 21 листопада Ліля дарувала свій спів жителям та гостям Новострілищанської громади у рамках благодійного концерту «Голос, що дає надію».

 

Лілія народилася у с. Тяпче, що на Івано-Франківщині. Дівчина ще немовлям захворіла на важку недугу. Хвороба прогресувала, й зрештою Ліля змушена була пересісти в інвалідний візок. Та це не завадило дівчині знайти себе, втілити свої мрії, дарувати людям радість, надихати їх на добрі справи, вчинки. Завдяки своїй активній натурі, підтримці батьків, друзів Ліля займається улюбленою справою - співає та своїм співом допомагає дітям і людям з особливими потребами.

 

Завдяки її сольним концертам про людей з інвалідністю дізнаються, вникають в їхні потреби. Ліля Юрків хоч і прикута до інвалідного візка, та робить велику справу, що іноді не під силу й здоровим. Дівчина підтримує дітей з особливими потребами, які проживають у м. Долина Івано-Франківської області й якими опікуються МБФ «Надія Є» та сестри Згромадження Пресвятої Родини.

До школи в Нові Стрілища юну красуню-виконавицю Лілію Юрків, а також її друга, талановитого соліста Андрія, сестру Соломію Чигис із Згромадження сестер Пресвятої Родини запросила директор школи Наталія Тріщ. Привітала юну співачку, подякувала за її велике серце й добрі справи голова Новострілищанської об’єднаної територіальної громади Галина Козяр.

Пісні Лілії, її слова торкнули кожного, хто завітав у цей день на її концерт. Розчулені глядачі дарували дівчині квіти, солодощі, щирі оплески.

Про Лілію Юрків знають, її запрошують на виступи. Нині вона лауреатка кількох районних та обласних мистецьких конкурсів. Нещодавно в рамках благодійного концерту Лілія Юрків співала для жителів Жидачева, а цієї неділі юну співачку вітатиме Тернопіль, і вже вона отримала запрошення співати для ходорівчан.

Надрукувати