Відійшов у вічність Ярослав Микиєвич

Микиєвич Ярослав Іванович народився 23 лютого 1957 року в селищі Нові Стрілища Жидачівського району. Після закінчення школи у 1974 р. поступив у Львівський державний медичний інститут. У 1980-81 рр. проходив інтернатуру у Рівненській обласній лікарні, потім працював дільничним лікарем-педіатром у Рокитнівській райлікарні. У 1882 р. повернувся у рідний район і розпочав свою лікарську працю.

Був прийнятий у Жидачівську ЦРЛ на посаду дільничного терапевта. У 1983 р. переведений на посаду заступника головного лікаря по дитинству і рододопомозі, а в 1996 - на посаду районного педіатра Жидачівської центральної районної лікарні. У 2000 р. звільнений за власним бажанням. У 2003-му прийнятий на посаду заступника головного лікаря з дитинства і пологової допомоги. Понад 30 років працював заступником головного лікаря по охороні материнства і дитинства.

З педіатрії Я. Микиєвичу присвоєно першу категорію, по організації – вищу категорію. До Дня медичного працівника у 2006 р. нагороджений Почесною грамотою, а у 2015 р. – Почесною грамотою Жидачівської міської ради. Був депутатом міської ради, у комісії з усиновлення, займався дітьми з неблагополучних сімей, а також хворими дітьми, не раз проводив біля них ночі.

Був одружений, мав двоє дітей – доньку Ірину і сина Олександра.

Відійшов у вічність світлий, мудрий, теплий порадник. Відійшли у вічність теплі великі руки, які першими прийняли багато діточок, які зігрівали тисячі маленьких сердечок, заставляли щастям світитися очі їхніх матерів.

Колектив Жидачівської ЦРЛ.

Надрукувати