Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Ми вистоїмо тільки завдяки нашому народу»

23 лютого в смт. Журавні зустрічали односельця, який повернувся з Дебальцево.

З грудня 2014 року Валерій Мастєрскіх, отримавши повістку у четвертій хвилі мобілізації, проходив військову службу в Кривому Розі. У січні їхній підрозділ перекинули в район Дебальцевого.

18 лютого після важких боїв українські військові змушені були відійти з цієї території.

 

Для Валерія це вже друга війна. Важку школу виживання та бойове хрещення пройшов ще молодим юнаком у Афганістані. З чужої війни за чужі інтереси він повернувся до рідного Журавна. Нелегко давалося й мирне життя, з різних причин не вдалося створити міцної сім’ї, не було постійної роботи.

 

Та ось уже в немолоді роки знову доля випробовує його на міцність. Цього разу його військовий досвід знадобився неньці-Україні. Валерій гідно виконує свій обов'язок, бо добре знає - хто як не він, у якого за плечима чималий військовий досвід, має захищати рідну землю.

Як справжнього героя зустрічали однокласники, сусіди, односельці Валерія Мастєрскіх. З вигуками «Слава Герою!» та оплесками вітали бійця діти й дорослі. Після довгих місяців розлуки мати обійняла і розцілувала свого сина. Зі сльозами радості обнімали Валерія рідні, однокласники та друзі.

Міцного здоров’я, Божої ласки та опіки бійцю побажав селищний голова Василь Вітер. Учні школи вручили герою хліб та сіль на вишитому рушникові, присвятили йому поетичні рядки.

Зворушений до глибини душі таким неочікувано теплим та щирим прийомом, Валерій Мастєрскіх подякував односельчанам за їхню підтримку, віру в перемогу.

«Було угодно Богу, щоб я повернувся. Знаєте, багато хлопців не повернулося… Не лише Західна Україна стоїть на рубежах Дебальцевого, багато хлопців з Херсона, Полтави, Кривого Рога, Кіровограда, Миколаєва. Вони з повною відвагою, міцністю стоять до кінця, захищаючи землю. Ми вистоїмо тільки завдяки нашому народу, який спільними зусиллями утримує нашу армію. Дякуючи матерям, донькам, синам, дякуючи їхній підтримці, їхнім молінням, хлопці тримаються там, на передовій, ні на крок не здаючи позицій, щоби ворог ні кроку не міг дальше ступити на українську землю». Валерій Мастєрскіх попросив присутніх хвилиною мовчання вшанувати загиблих українських військових.

Герої серед нас!

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин