Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Анна Олексіївна Мельник цьогоріч зустріла своє сто перше Різдво

У День святої Анни, 22 грудня 2014 року, відзначила свої іменини та уродини Анна Олексіївна Мельник. Минулого року їй виповнилось сто років.

Свій поважний ювілей уродинниця відсвяткувала у родинному колі. Привітати її зі знаменною датою у житті прийшли й сільський голова с. Бережниці Гнат Кухта та працівники сільської ради Ганна Фастнахт, Марія Свистун (на фото).

Анна Олексіївна народилася у с. Лівчицях 22 грудня 1914 року. Одружилася. Та натішитись сімейним щастям не судилось. Чоловік загинув на фронті Другої світової війни. Заміж Ганна після втрати коханого так і не вийшла, а все життя своє присвятила єдиній кровиночці, радості – донечці. При ній і зустріла свою старість.

Усе життя Анна Олексіївна працювала в колгоспі, сама утримувала домашнє господарство. Не раз було важко, проте ніколи не нарікала на долю, на Бога. Жила своїм тихим селянським життям, видала заміж доньку, тішилась онукам, дякує Господу, що змогла діждатись правнуків і навіть приголубити праправнучку.

Поки дозволяло здоров’я, жила в Лівицях у своїй господі, а в 98 років все ж піддалася вмовлянням доньки й переїхала до її дому. Останні роки живуть разом великою дружною родиною у с. Заболотівцях Бережницької сільської ради.

Не змогли не уважити у такий знаменний день свою односельчанку сільський війт та працівники сільської ради. Гнат Гнатович, окрім теплих слів вітань, подарував ювілярці ікону Матері Божої, пам’ятну подяку та квіти.

Приймаючи поважних людей, Ганна Олексіївна пригубила чарчину за здоров’я гостей.

Цьогоріч Ганна Олексіївна при хорошій пам’яті та доброму здоров’ї як найстарша жителька району зустрічатиме своє сто перше Різдво Христове.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин