У Ходорові відзняли фільм про Ольгу Возницю

14 березня свої 89-ті уродини відзначила шанована уродженка м. Ходорова, членкиня Союзу українок, народна вишивальниця Ольга Возниця.

Приємним подарунком для майстрині та для шанувальників її таланту став документальний фільм під назвою «Вишивка – моя доля».

 

Ще з юних літ, коли Ольга вишила свою першу сорочку, вона зрозуміла, що вишивка – це мистецтво, й відтоді майже не полишала полотна й ниток.

 

Працюючи вихователем у дитячому садочку, п. Ольга вела гурток вишивки в Будинку школяра, двічі на тиждень проводила заняття з молоддю Ходорова.

Мисткиня з Ходорова – володар багатьох нагород та відзнак, її роботи виставлялися у багатьох містах України та закордоння.

З 1988 року Ольга Возниця отримала звання заслуженої майстрині народної творчості України. Та найбільше пишалася тим, що вона - українка. Завдяки свої щирості, відкритості та доброті п. Ольга завоювала авторитет серед людей різних поколінь.

Автор фільму – керівник народної кіностудії «Луг» Палацу культури м. Ходорова Богдан Бирич. Автор сценарію – поетеса, лікар Галина Охоцька.

А задум у такий спосіб вшанувати відому ходорів’янку виник у міського голови Ходорова Олега Коцовського, який до того ж є хрещеником Ольги Возниці.

Надрукувати