Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ярослав Петрінець - юний піаніст підкорив Європу

На конкурсі піаністів в Іспанії наш земляк з села Володимирців Ярослав Петрінець став лауреатом ІІ премії десятого ювілейного Міжнародного конкурсу піаністів в м. Уеска (Іспанія).

На сторінках часопису «Новий час» у 2011 році ми уже писали про Ярослава Петрінця. Тоді він здобув перемогу в Міжнародному конкурсі юних піаністів імені Василя Барвінського і отримав звання «Лауреат І ступеня» та золоту медаль. Згодом Ярослав здобув ще багато нагород, зокрема дипломанта VІІ Всеукраїнського конкурсу «Класичний меридіан» м. Київ 2011 р., лауреата та дипломанта Х, ХІ Міжнародного конкурсів, Академічного мистецтва юних «Vivat Musika» м. Каховка 2011-2012 р.

Дуже плідним для юного піаніста був минулий рік. На обласному конкурсі учнів старших класів у місті Дрогобичі Ярослав здобув перемогу, розділивши почесне перше місце з ученицею Жидачівської ДМШ Іриною Василів (викладач Зоряна Мош), а також став лауреатом VІ Відкритого конкурсу юних виконавців ім. М. Лисенка м. Івано-Франківськ, Міжнародного конкурсу юних піаністів ім. В. Барвінського м. Дрогобич, VІ Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. Н. Нижанківського м. Стрий.

 

Та найбільшою стала перемога Ярослава на конкурсі піаністів в Іспанії. Вперше беручи участь у конкурсі за кордоном, він здобув звання лауреата ІІ премії Х ювілейного Міжнародного конкурсу піаністів в м. Уеска, Іспанія, який проходив з 30 січня по 2 лютого 2014 р.

 

У конкурсі брали участь юні піаністи з Росії, України, Монголії, Іспанії. Почесний голова журі - професор Московської Державної консерваторії ім. П. Чайковського, народна артистка Росії Маргарити Федорова. Решту членів журі представляли професори з Московської Державної консерваторії ім. П.Чайковського - Дмитро Людков, Львівської Національної музичної академії ім. М. Лисенка - Олег Рудницький, Монгольської Національної консерваторії - Сайя Сангідорі, Тунгалаг Чадраабсел, музичного центру – студії «Чайковський» м. Уеска, директор конкурсу – Річард Азнар.

Україну представляли наш Ярослав Петрінець, учень Жидачівської ДМШ по класу фортепіано (викладач Юрій Зубрицький), та учні Черкаської дитячої школи мистецтв Анна Шкірьова і Єлизавета Лук’яненко, які отримали ІІІ премію. На іспанському конкурсі українці змагалися з учнями музичних шкіл-десятирічок при консерваторіях і достойно представили Україну.

Окрім ІІ премії, Ярослав Петрінець отримав подарунок глядацьких симпатій, хороші відгуки від шанованого журі, дружні потиски рук та щирі побажання удачі й творчих успіхів у майбутньому як музикант.

Батьки Ярослава висловлюють особливу подяку викладачеві Юрію Зубрицькому за підготовку та навчання сина. Мама Ярослава щиро дякує рідним, близьким, друзям, знайомим, а також колегам по роботі за підтримку, розуміння, допомогу, пораду. За надану фінансову допомогу велике спасибі голові благодійного фонду «Добре серце» п. Олегу Канівцю, за активну допомогу в організації поїздки - п. Олегу Рудницькому, за благословення на щасливу дорогу - о. Мирославу Марцинковському, а також дякує родині Бойчуків – українцям, що проживають і працюють в Іспанії, за теплий прийом земляків.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин