Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Роман був хорошою і світлою людиною, надійним товаришем»

Так про загиблого активіста з Львівщини Романа Сеника відгукуються його друзі по службі.

«У лікарні помер активіст Роман Сеник, поранений під час сутичок на Грушевського. Його поранили в урядовому кварталі 22 січня. Пробиті кулею легені і ампутація руки. Житель Львівщини був у вкрай важкому стані, так і не прийшов до тями». Такі повідомлення сколихнули всю громадськість області.

27 січня Львівщина прощалася з Романом Сеником. Чин похорону розпочався у рідному селі Наконечне Яворівського району. В останню путь Романа проводжало більше 1,5 тисячі людей.

«Спершу я навіть не зрозумів, про якого це Сеника передають у новинах. Лише переглянувши армійський альбом, найгірші передчуття справдилися. Загинув мій армійський товариш, з яким ми прослужили і прожили пліч-о-пліч два роки», - розповідає житель Жидачева, депутат Жидачівської міської ради Володимир Трембецький.

Разом із Романом Сеником вони проходили строкову військову службу в Угорщині в м. Екстергом з 1986 по 1988 роки в окремому батальйоні матеріального забезпечення, друга рота.

«Роман ще тоді, в радянські часи, вирізнявся національною свідомістю, мав підвищене відчуття справедливості, мріяв про те, що Україна стане незалежною. Він тоді й, як бачимо, тепер готовий був захищати свою Батьківщину. Як людина він був добрим, чуйним, надійним другом. Шкода, що таку людину ми втратили», - з сумом додав п. Володимир.

Оксана ФРАНКІВ.

На фото: Роман Сеник з Володимиром Трембецьким (сидять) та друзями по службі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"