Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Шахи – улюблена справа його життя

З нагоди ювілею

31 травня відзначив знаменний ювілей – 75-річчя з дня народження – ходорів’янин Олег Григорович Гулей. Весь свій життєвий шлях Олег Григорович віддає благородній справі – вихованню підростаючого покоління, працюючи на педагогічній ниві.

Хочеться відзначити, що, крім школи, він надзвичайно полюбляє шахи та шашки, популяризації яких віддає весь свій вільний час. Жидачівський район завжди славився шаховими традиціями, і велика заслуга в цьому є шановного Олега Григоровича, який постійно бере активну участь в організації та проведенні різноманітних шахових змагань, турнірів. Його знають і цінують як яскраву особистість, талановитого організатора, ініціатора відкриття шахового клубу у м. Ходорові, в якому виховується не одне покоління юних шахістів.

Ювіляр завжди займається громадською роботою серед любителів спорту. Його високий професійний рівень, ерудиція, доброзичливість, скромність та тактовність принесли йому заслужений авторитет у колег. Своєю невтомною та самовідданою працею на благо розвитку шахового спорту він заслужив щиру повагу ій вдячність всіх, хто мав і має можливість із ним співпрацювати. Усі цінують Олега Григоровича як спортсмена, який своїми досягненнями зробив значний внесок у розвиток та популяризацію шахів і шашок на Жидачівщині.

Районна шахово-шашкова федерація, Ходорівська ДЮСШ, любителі шахів та шашок бажають шановному ювіляру міцного здоров’я, гарного настрою, добробуту, довголітнього служіння улюбленій справі.

Ми впевнені, що Ваш величезний інтелектуальний та організаційний потенціал, життєвий і професійний досвід і надалі служитимуть примноженню славних шахових традицій.

Орест Долінський.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин