Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вокальні таланти із Жидачівщини підкорюватимуть «Голос. Діти»

Хто з тренерів вокального талант-шоу «Голос. Діти» обернеться, почувши спів жидачівського учня Богдана Дениса, та чи пройде хлопець «сліпі» прослуховування?!

 

Не так давно вся Львівщина вболівала за перемогу на «Голосі країни» львів’янина Павла Табакова.

 

5 листопада на каналі "1+1" стартувало нове вокальне шоу «Голос. Діти». Цього разу за популярність на всю країну змагаються юні обдарування. Як і в дорослому шоу, діти проходять прослуховування на «сліпому» відборі. Відбирають із тисячі найкращих конкурсантів до сотні талановитих учасників троє тренерів – Тіна Кароль, Світлана Лобода та Олег Скрипка. Чи зуміє вразити столичних артистів своїм співочим талантом так, як нещодавно вразив своїх краян, учень 8-го класу Жидачівської гімназії ім. О. Партицького, житель с. Заріччя Богдан Денис?

Талановитого хлопчину Богдана Дениса помітили на регіональному фестивалі «Купальські вогні», що проходив цього року в м. Жидачеві з 7 по 8 липня. У фіналі конкурсу голова журі, фіналістка «Голосу країни» Тоня Матвієнко просила Богдана акапельно виконати конкурсну пісню. І він вкотре продемонстрував суддям свої вокальні здібності. На цьому пісенному дійстві хлопець й отримав свою заслужену відзнаку – спеціальну премію фестивалю та змогу взяти участь у гала-концерті, що пройшов у м. Славську. Згодом Богдан виступав на сольному концерті Тоні Матвієнко, що відбувся у Києві в Будинку офіцерів. Його незаперечний талант став йому перепусткою й на відбірковий етап наймасштабнішого телевізійного шоу країни «Голос. Діти». Він як вокаліст вже увійшов до складу 100 найкращих юних співаків України.

Про успіхи Богдана Дениса у конкурсному відборі батьків та гімназію, в якій він навчається, повідомили організатори телешоу, надіславши вітального листа.

Незважаючи на те, як складеться подальша доля Богданчика на проекті, він вже переможець, «адже його голос звучав краще ніж у 5000 інших претендентів», йдеться у листі.

Та головна інтрига ще попереду. Чи пройде Богданчик «сліпі» прослуховування, хто з тренерів обернеться на його голос та, врешті, чи стане хлопчина із Заріччя одним із небагатьох переможців талант-шоу? Стежте за ефірами «Голос. Діти» на каналі "1+1" та вболівайте за нашого краянина.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин