Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Молитва об’єднує матерів

Спільноті «Матері в молитві» церкви свв. апп. Петра і Павла с. Бережниці - п’ять років.

З цієї нагоди до храму с. Бережниці з’їхалися члени спільнот «Матері в молитві» церкви Вознесіння Господнього м. Жидачева та церкви Св. Миколая с. Млиниськ. Урочисте святкування розпочалося Божественною Літургією, яку відслужив о. Ярослав Квасній.

Опісля матері молилися разом, висловлюючи перед Богом свій біль і свої потреби, благаючи про спасіння й мовчки Йому поклоняючись. Вони просили у своїх молитвах не тільки за своїх дітей, а й за дітей-сиріт, за ув’язнених, хворих, за мир і спокій в Україні. У храмі панувала тепла й душевна атмосфера. Члени спільноти дякували Господові за існування руху «Матері в молитві», де жінки мають можливість обмінюватися враженнями про життя в спільнотах, розповідають, як живе окрема спільнота, і цим надихають й живлять серце та розум, зміцнюють єдність.

Під час святкової зустрічі членкині отримали необхідні настанови духовного отця та підтримку у служінні. Особливістю дійства була присутність дітей, які своїми ангельськими голосами під керівництвом Іванни Квасній чарували присутніх колядками, піснями, віршами, возвеличували новонародженого Ісуса Христа, Матінку Божу, материнську, батьківську та бабусину молитву.

Незважаючи на те, що спільнота «Матері в молитві» церкви свв. апп. Петра і Павла відзначила всього п’ять років свого існування, а її члени різного соціального статусу та віку, за цей час вони надзвичайно здружилися, стали мов рідні, між ними панує мир, любов, злагода, довіра, божественна благодать.

Ірина Шах.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин