Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З молитвою на устах та добрими помислами

У червневу неділю Христа Чоловіколюбця, 25 червня, у с. Старих Стрілищах Новострілищанської об’єднаної територіальної громади відбулась щорічна піша проща з іконою Христа-Спасителя.

Хода, яку цьогоріч очолив новопризначений на парафію адміністратор церкви Вознесіння Господнього о. Володимир Гринишин, розпочинається від храму та йде через усе село. Вздовж дороги назустріч іконі та молільникам виходять із домівок селяни. Священик та процесія зупиняються, і парох читає Євангеліє, опісля вітає своїх парафіян та рушає далі.

Учасники процесії читають молитви, разом із церковними хорами церкви Вознесіння Господнього та Успіння Пресвятої Богородиці (смт. Нових Стрілищ) співають релігійних пісень прославляючи Господа Бога. Урочистий хід, до якого приєднуються все нові й нові прочани, завершується на місці, де свого часу стояв монастир отців Василіан в урочищі Підкравець. Саме в цьому монастирі перебувала чудотворна ікона Христа-Спасителя. Сьогодні на місці монастиря збудована каплиця, в якій зберігаються копії ікони Христа-Спасителя, До неї щороку приходять прочани, щоб скласти подячні молитви до Господа, послухати Літургію, настанови священика, наповнитись енергією цього місця та води, яка б’є із надр давнього джерела. Особливо пам’ятним цей день став й для діточок парафії Катерини Козак та Петра Толочка, які вперше у своєму житті приступили до Святої Сповіді та Причастя.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин