Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вертепна зірка

Різдво – дивне свято, це свято народження Ісуса Христа. Колядування – характерна риса свята, воно виражає пошану господарю будинку і його дітям та інколи супроводжується ляльковим театром (вертепом).

Свято Рождество Христове ніколи не проходить без традиційних колядок, які передаються з уст в уста вже сотні поколінь. Але одним із найкращих різдвяних звичаїв є колядування з вертепом.

І ось маленькі парафіяни нашої церкви Воскресіння Господнього підготували на цьогорічне Різдво виставу про народження Спасителя. Діти ходили з вертепом, щоб приносити людям радість народження Дитятка. Всі зіграли дуже гарно. Пастушки (Орест Уштанюк, Марія Юрів, Нестор Турик), Ангел (Оксана Голомша) старалися вкласти серце і душу у свої ролі, щоб місія була успішною. А загалом усі молодці, оскільки серед дітей немає професійних акторів. Головне, що змогли передати свої щирі думки та мрії, які пов’язуємо з Різдвом. Всі реквізити зробили власноруч і використали те, що було вдома. Отже, крім того подарованого ми стільки отримали!... Залишила глибокий слід у пам’яті людей, яких ми зустрічали на нашому шляху, і, що дуже важливо, це їх велика цікавість та увага до вертепу. Багато людей із захопленням спостерігали за дійством, а наприкінці висловлювали щирі слова подяки. Були й такі, в яких текли сльози радості. І, як сказав о. Василь, Різдво – свято, певно, найбагатше традиціями. Колядки, вертепи. Натомість, сучасна молодь навіть у селах іноді ними нехтує. Ми повинні відроджувати давні традиції та залучати до них молодь.

Хочемо подякувати всім організаторам (о. Роману Котіву, п. Наталії Кулик), які формували склад нашого вертепу, меценатам, жертводавцям, учасникам, глядачам, які нас приймали і всіляко допомагали, та всім, хто в будь-який спосіб долучився до цього Богоугодного діла. Нехай Господь зішле на вас всі свої ласки і обдарує сторицею! Многая літа!

Вітаємо всіх з Різдвом! Хочемо побажати миру, любові, сімейного благополуччя та віри! Віри в себе, у своїх дітей, у свою державу, а також віри у світле майбутнє. Якщо ми щиро будемо в це вірити, то так і буде!

о. Роман Котів, з молитвою і любов'ю.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин