Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ювілейна проща від Самбора до Зарваниці

17 серпня у Жидачеві та Ходорові зустрічали паломників десятої ювілейної пішої прощі з Самбора до Зарваниці

Прочани вирушили у неблизьку дорогу ще 14 серпня з м. Самбора. На четвертий день мандрівки їх зустрічала жидачівська громада.

Прочан привітав о. мітрат Василь Юрів, парох парафії св. Воскресіння Господнього, та запросив до храму, де спільно з парафіянами прочани молилися молебень до Матері Божої.

 

Також о. Василь Юрів запросив прочан помолитись до Матері Божої «Оранти». Чудотворній іконі, що зберігається у храмі Воскресіння Господнього, цьогоріч виповнюється 609 років.

 

«Те, що ви нас зустрічаєте, є для нас великою підтримкою, додає нам сил іти далі. Віримо, що Господь Бог дасть вам таку ж винагороду як і кожному прочанину. Ми йдемо тому, що знаємо, що своїми силами нічого не зможемо змінити. Ми йдемо тому, що віримо, що Бог буде діяти, а ми йому довіряємо. Ми йдемо, бо віримо, що Господь вислуховує кожне наше прохання», - зазначив духовний наставник та координатор прощі о. Ігор Козанкевич.

Серед прочан було багато учнівської та студентської молоді. Кожний ішов у таку нелегку мандрівку з певним наміренням як от за мир в Україні,  за відмінне навчання, складання ЗНО, заради добробуту в сім’ї, миру в державі, за воїнів, які захищають суверенітет України.

Після спільної молитви учасників прощі пригостили обідом, який організували спільноти «Матерів у молитві», «Апостольство молитви», небайдужі парафіяни та меценати міста. Після обіду прочани дали концерт духовної музики та вирушили далі дорогою до Ходорова, де переночують, а зранку 18 серпня йтимуть знову, щоб врешті завершити свою нелегку мандрівку в Зарваниці.

Прочани несуть з собою ікону Богородиці Одигітрії, яка вказує їм шлях. На звороті цієї ікони зображена подорож Святого Сімейства до Єгипту. Ця ікона також звернута до людей, які зустрічатимуть паломників, і символізує та нагадує їм і самим прочанам, що і Христос, наш Спаситель, перебуваючи на землі серед нас, зі своєю земною сім’єю також здійснював подорож, яка є глибоко символічна і для нас, а особливо для родин мігрантів.

Прочани прямують із Самбора через Дорожів - Грушів - Меденичі - Кавське - Лисятичі - Жидачів - Ходорів - Княгиничі - Рогатин -Підвисоке - Бережани - Літятин - Підгайці - Вага Золотники до Зарваниці. Протяжність пішої ходи 230 км. Цю відстань паломники пройдуть за 10 днів.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин