Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Великий відпуст на честь чудотворної ікони Жидачівської Оранти

У неділю Всіх Святих, 7 червня, в Жидачеві святкували храмовий празник на честь чудотворної ікони Жидачівської Оранти. Торжества розпочалися молитвою утрені, яку відслужив о. Роман Котів, сотрудник цієї парафії. Відтак отець-мітрат Василь Юрів, парох парафії, у співслужінні сотрудників о. Ярослава Турика та о. Романа Котіва відслужили молебень до Пресвятої Богородиці. По завершенні було прочитано молитви до чудотворної ікони.

 

Святкову Божественну Літургію, яка розпочалась о 12.00 годині, очолив о. Мирон Гринчишин, адміністратор Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия, у співслужінні священиків Стрийського, Жидачівського, Дашавського та Добрянського деканатів. Отець Мирон у своїй проповіді сказав: «Дух Святий змінює людину. Ми сьогодні, в неділю Всіх Святих, звершуємо пам'ять тих святих, на кого зійшов Дух Святий, який перемінив цих людей, а через них інших. Христос каже у святому Євангелії: «Хто не несе свого хреста, той мене недостойний». Щоби стати святим, потрібно прийняти Божу волю, яку нам посилає Господь».

 

На завершення Божественної Літургії о. мітрат Василь Юрів звернувся з подячним словом, у якому пригадав, що ми святкуємо празник Жидачівської Оранти, яка вже 609 років молиться і захищає наше місто. Потім всі спільно на колінах молилися молитву «Під твою милість» за мир і спокій у нашій державі. Відтак відбувся чин освячення води та окроплення і благословення всіх вірних. Традиційно побожні парафіяни проходили на колінах через вівтар до ікони Матері Божої, молячись за себе та свої родини.

о. Ярослав Турик, прес-секретар Жидачівського деканату.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин