Екологічна конференція в Жидачівському ліцеї

25 березня у Жидачівському ліцеї відбулася конференція, присвячена екології. На запрошення о. Ігоря Марусина, духівника навчального закладу, конференцію провели о. Олег Кобель, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Стрийській єпархії, о. мітрат Василь Юрів, протопресвітер Жидачівського деканату, та о. Ярослав Турик, районний екореферент.

Конференція розпочалася спільною молитвою, яку провів о. Василь Юрів. До присутніх звернувся о. Ярослав Турик, який розповів про Великопосну екологічну ініціативу УГКЦ, а о. Олег Кобель наголосив на відповідальності кожного християнина відносно сотвореного світу та розповів про екологічні гріхи, які робить людина, руйнуючи та знищуючи природу.

У процесі конференції присутні мали нагоду переглянути та обговорити екологічний мультфільм «Delivery» («Доставка»), який представляє екологічні виклики сучасного суспільства та нагадує про відповідальність за цей подарунок від Господа.

Директор ліцею п. Віктор Ожибко та завуч пю Ореста Шевченко подякували за цікаво проведений час та запевнили у майбутній співпраці щодо екологічної освіти учнів ліцею.

Уже після конференції відбувся конструктивний обмін думками щодо впровадження сучасних енергоефективних технологій на базі Жидачівського ліцею та зацікавлення студентської молоді брати участь у пошуках нових способів енергозбереження.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології Стрийської єпархії.

Надрукувати