Хресна дорога в Журавні

З благословення протопресвітера Журавнівського деканату о. Романа Гринишина у Хрестопоклінну неділю 15 березня вперше відсужилася Хресна дорога вулицями Журавна. У Хресній ході взяли участь не тільки віруючі селища, а й навколишніх сіл.

Розпочалася Хресна дорога із храму св. Архистратига Михаїла, де після другої стації до людей звернувся о. Роман Гринишин, парох храму. Також на наступних стаціях виголошували науки о. Василь Гриньків із с. Голешева та о. д-н. Володимир Савчин.

Особливістю цієї Хресної дороги було те, що до учасників ходи звернувся о. Олег Кобель, референт Бюро екології Стрийської Єпархії УГКЦ, уродженець смт. Журавна. У своїй науці він звернув увагу на екологічні гріхи, які люди чинять, знищуючи та забруднюючи природу.

У Хресній дорозі також взяли участь о. Томаш Лябус, парох римо-католицької громади, о. Юрій Дем’янчук із с. Старого Села, о. Ігор Марусин та о. Роман Котів з м. Жидачева.

Особливо хвилюючий момент був біля каплиці св. Івана Богослова, де до людей з проповіддю звернувся о. Ярослав Турик, районний референт Бюро екології, який заохотив людей продовжувати роботу по благоустрою каплиці, у якій віднедавна в неділю і свята служаться Свята Літургія та інші Богослужіння.

Особливу молитовну атмосферу на Хресній дорозі створював церковний хор с. Володимирівців під керівництвом регента Миколи Ліпковського.

На завершення із заключним словом та подякою звернувся організатор Хресної дороги о. Остап Юрів, сотрудник парафії св. Архистратига Михаїла.

Дякуємо всім за спільну молитву!

о. Остап Юрів, сотрудник парафії св. Архистратига Михаїла.

Надрукувати