Веселі канікули з Богом

29 липня, розпочались «Веселі канікули з Богом» у смт. Гніздичеві, які триватимуть до 1 серпня. Вони проводяться у церкві «Косми і Дем’яна» за допомогою отця Миколи Масендича, семінаристів та молоді. Цьогоріч темою стали «Святі тайни». Участь у заходах беруть близько 100 дітей віком від шести до п’ятнадцяти років.

Щодня малеча приходять сюди о 9-ій годині. Усе розпочинається із Служби Божої, після чого проводиться невеличкий урок по Святих тайнах. Діти слухають повчання і переглядають мультфільми. Набравши у серцях духовності, вони виходять на подвір’я церкви, де танцюють веселі банси і грають захоплюючі ігри. Пообідавши, школярі показують свої таланти і вчаться власноруч творити дива з паперу. Закінчується день молитвою.

Заключним етапом канікул стане розпалювання ватри, на якій усі співатимуть пісні і ділитимуться враженнями про проведений разом час.

«Веселі канікули з Богом» приваблюють дітей тим, що тут можна не тільки бавитись, стрибати і бігати, а й тим, що тут вони збагачуються духовно і пізнають ближче Бога. Малеча заводить нові знайомства, розвиває свою уяву і спритність.

На мою думку, найкращим є час, проведений з Богом.

Антоніна Мельник.

Надрукувати