Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Благодійний концерт у Жидачеві

9 лютого з ініціативи Відділу архітектури, культури та сакрального мистецтва Стрийської єпархії у будинку культури «Папірник» м. Жидачева відбувся благодійний концерт, кошти з якого будуть направлені на будівництво Катедрального cобору Cвятого апостола Якова у Стрию.

Благодійному концерту передував молебень, який в храмі Воскресіння Господнього м. Жидачева очолив о. Зеновій Микласевич, голова Відділу архітектури, культури та сакрального мистецтва Стрийської єпархії. Також до молитви долучилися священики Жидачівського деканату на чолі з протопресвітером о. Василем Юрівим. У своїй проповіді о. Зеновій зазначив: «У ці важкі для нашої держави дні люди на Майдані стоять не для того, щоб здобути щось нове, а для того, щоб для свого народу повернути надбану протягом століть спадщину. У цьому наміренні ми разом молимося перед чудотворними іконами Матері Божої - Жидачівською та Борусівською, які знаходяться в цьому храмі».

Захід продовжився у міському БК «Папірник». На сцені виступила державна академічна чоловіча хорова капела «Дудaрик». Диригував Дмитро Кацал, акомпанувала Ірина Суряднова. А також глядачів потішив своїм співом народний фольклорний ансамбль «Кошики» (смт. Гніздичів), художнім керівником якого є Володимир Сушко, музичний супровід - Олег Сушко. У концерті прозвучали традиційні українські колядки і колядки різних країн світу.

На завершення о. Зеновій від імені Преосвященнішого владики Тараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії, вручив учасникам дійства подячні грамоти.

Отець Ярослав Турик, прес-секретар Жидачівського деканату.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин