Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вишкіл для дяків та регентів церковних хорів

3 лютого в приміщенні духовно-катехитичного центру, який діє при парафії св. Воскресіння Господнього м. Жидачева, розпочався вишкіл для дяків та регентів церковних хорів Жидачівського району Стрийської єпархії УГКЦ.

 

На першу зустріч зібралися 31 дяки з парафі чотирьох деканатів, які розташовані на території Жидачівського району, а саме Жидачівського, Журавнівського, Новострілищанського та Ходорівського. Декан Жидачівського деканату всесвітліший о. мітрат Василь Юрів привітав учасників вишколу та побажав плідної праці. Після організаційних питань присутні прослухали перші три лекції: «Літургіка: впровадження в християнське богослужіння», «Устав богослужінь» та «Літургійний спів».

 

У рамках цього проекту в кожному деканаті призначено відповідальних за проведення цього вишколу: у Жидачівському - о. Ігор Марусин, у Журавнівському - о. Остап Юрів, у Новострілищанському - о. Андрій Соколовський, у Ходорівському - о. Микола Прунак. Відповідальним за Жидачівський район є о. Михайло Микитчин.

Цей вишкіл проводитиметься на основі розробленої програми з богослужбового співу, Патріаршої Літургійної Комісії УГКЦ при співпраці з Українським Католицьким Університетом. Програма має на меті готувати кваліфікованих парафіяльних церковних співців.

Основними цілями програми є: підготовка церковних співців, впровадження богослужбового співу в життя парафії, відродження церковної співочої традиції. Програма - літургіка: впровадження в християнське богослужіння; устав богослужінь; літургійний спів; елементарна теорія музики; вокал (за бажанням).

о. Ярослав Турик,

прес-секретар Жидачівського деканату. прес-секретар Жидачівського деканату.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин