Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Візитація Владики до Жидачева

27 вересня Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ, провів канонічну візитацію парафії св. Воскресіння Господнього м. Жидачева.

Напередодні візиту єпископа нашу громаду відвідала Візитаційна комісія, яка провела перевірку документації парафії та зайнялась організацією візитації парафіяльних структур Владикою.

У часі Архієрейської Літургії, якою Владика Тарас розпочав візитацію парафії, єпископ звернувся до чисельно присутньої громади з духовною наукою, торкаючись аспекту віри кожної людини та її особистої відповідальності за розвиток і творення Церкви: «Мусимо поглиблювати свою віру, мусимо жити з Божого Слова - Святого Письма, книги, яка має бути постійно відкритою, з якої маємо черпати Божу мудрість, - сказав архієрей і продовжив: - Ми, християни, мусимо себе усвідомлювати як люди, відповідальні перед Богом, перед Яким постануть всі: і ті, що вірують, і ті, що не вірують. Сьогодні, як парафіяльна спільнота, мусимо переосмислити нашу роль у житті Церкви».

Після Літургії отець-мітрат Василь Юрів, парох парафії св. Воскресіння Господнього, представив Владиці діяльність та здобутки парафії за час свого священичого служіння у цій громаді.

Потім Владика Тарас відвідав Жидачівський НВК, де зустрівся з учнями школи. Після спільної молитви зі школярами, єпископ, звернувся до них із духовною настановою щодо їхнього життя з Богом і небезпеками, які чекають їх у цьому секуляризованому світі. Також Владика відповів на запитання учнів. На закінчення єпископ подякував керівнику відділу освіти Роману Середюку, директору школи Лесі Цан та всім вчителям за їх кропітку та невтомну працю у справі виховання дітей.

Владика Тарас також зустрівся з головою РДА Сергієм Коваль, міським головою Володимиром Левком і його заступниками.

Владика відвідав також Жидачівську ЦРЛ, де зустрівся з головним лікарем Федором Довбняком та медичним персоналом й звернувся до них з духовною наукою та відповів на численні запитання.

о. Ярослав Турик,

прес-секретар Жидачівського деканату.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин