Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Божа наука

Наші діти живуть в епоху, коли більшість із засобів масової інформації пропагує блуд і розбещеність, насилля та інші пороки. Вони живуть в епоху, коли християнські ідеали чистоти і цнотливості піддаються систематичному блюзнірству, осміюванню, коли агресія псевдолюдських цінностей, яка розділяє душі дітей, розриває їх на частинки. Тому сьогодні перед сучасною школою стоїть головне завдання – виховати духовність, сформувати норми християнської моралі й моральних цінностей учнів. Адже моральне виховання є основою формування особистості. Тому педагоги нашої школи намагаються виховувати школярів в єдності з Богом, у любові до нього, а отже, до всіх людей.

 

Для цього в нашій школі читаються уроки християнської етики, а виховний елемент введено в усі предмети викладання.

 

Велику допомогу в моральному вихованні нам надає отець Роман, настоятель церкви св. Миколая. Кожної п’ятниці він спішить до школи на молебень, опісля спілкується з учнями, допомагає їм розкрити зміст високих моральних цінностей християнства. На зразках біблійних образів розповідає про фундаментальні орієнтири істини, добра, любові.

Отець Роман своїми проповідями прагне ще більше навернути учнівську молодь до істинної віри єдиного Бога, не хоче допускати засмічення їхніх душ бездуховністю, яка є ворожою для дитини.

У тісному зв’язку з церквою педагоги школи стараються пробудити в дітях віру в єдиного Бога, відкрити їм мудрість, справедливість, величність Божих законів, розвивати у школярів здатність до співчуття, співпереживання, не забувати українських традицій.

Хочемо уклінно подякувати о. Роману за те, що знаходить час на спілкування зі школярами, педагогами, за те, що своїми молитвами оберігає всіх від усякого зла й наставляє на путь істини.

Надіємось, що тісна співпраця церкви і школи допоможе нам виховати духовно багатих, відкритих для світу, добрих, надійних, порядних дітей.

Г. Хомусяк,

заступник директора по виховній роботі Грусятицької ЗОШ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин