Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Храмовий празник у новій церкві

Громада с. Вільхівців відсвяткувала свій перший храмовий празник в новозбудованому храмі

На свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною громада, 22 грудня, с. Вільхівців святкувала храмовий празник. Особливістю цьогорічного святкування було те, що торжество перший раз відбувалося у новозбудованому храмі, який був освячений 29 липня 2012 року з благословення Преосвященного владики Тараса Сеньківа, Апостольського адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ. Чин освячення провів ігумен оо. Василіян в с. Гошеві о. Дем’ян Кастран (ЧСВВ).

Урочистість розпочалася Божественною Літургією, яку очолив декан Жидачівського деканату о. мітрат Василь Юрів у співслужінні з духовенством Стрийської єпархії.

У своїй проповіді о. Василь сказав: “Свято Непорочного Зачаття особливо радісне тим, що освітлює час очікування Різдва Спасителя, а перший храмовий празник освітлює молитовну історію храму та парафії. У храмі твориться молитва за нас, і ми вимолюємо ласки для інших людей. Приймаємо благословення і самі благословляємо. Намолені храми навіть тишиною промовляють до душі людини. Дім Божий – це наше прибіжище, де можемо вилити біль душі і відчути близькість Божої ласки. Храм у с. Вільхівцях стає намоленим храмом, і ми можемо промовити разом з апостолом Петром: “Добре нам тут бути”.

На завершення проповіді о. Василь подякував усім, хто прибув на свято – священикам, парафіянам і гостям, подякував за підтримку і жертовну працю.”

На закінчення відбувся чин освячення води та окроплення всіх вірних, також священники освятили нову різдвяну шопку в храмі.

о. Ярослав Турик, прес-секретар Жидачівського деканату.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"