Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Молодіжна проща до Кохавинського монастиря

22 травня, у день перенесення мощів св. отця Миколая Мирлікійського Чудотворця, відбулася 14-та молодіжна проща Жидачівського деканату до Кохавинського монастиря св. Герарда.

Проща розпочалася молебнем до Матері Божої, який відслужив о. мітрат Василь Юрів у храмі Воскресіння Господнього м. Жидачева. Після молитви прочани сформували колону та вирушили в дорогу.

У смт. Гнідичеві до прощі приєдналися парафіяни храму св. Косми і Дам’яна на чолі з адміністратором цієї парафії о. Миколою Масендичем.

Коли прочани прибули до монастиря св. Герарда в Кохавино, розпочалась Божественна Літургія, яку очолив о. ігумен Петро Лоза. Літургію співслужили о. мітрат Василь Юрів, о. Володимир Голуб, о. Василь Барна, о. Михайло Микитин, о. Ярослав Квасній, о. Михайло Тріль, о. Микола Масендич, о. Василь Курпіта, о. Василь Попик, о. Роман Котів та о. Ярослав Турик.

Після читання Євангелія до прочан звернувся з літургійною проповіддю о. Петро Лоза, в якій звернув увагу молоді на важливість молитви до Пречистої Діви Марії.

На Божественній Літургії більшість прочан приступила до Пресвятої Євхаристії. На завершення прощі всі процесійно вирушили на місце об’явлення Кохавинської Богородиці, де біля криниці священики освятили воду.

Усім прочанам, які прийняли Святі Тайни Покаяння та Пресвятої Євхаристії, ігумен монастиря св. Герадра о. Петро Лоза уділив повний відпуст.

о. Ярослав Турик, прес-секретар Жидачівського деканату.

Отець мітрат Василь Юрів та духовенство Жидачівського деканату висловлюють щиру подяку дирекціям шкіл, гімназії та ліцею м. Жидачева і району за сприяння участі дітей у прощі, а також Жидачівському міському управлінню державної автоінспекції за забезпечення кваліфікованого міліцейського супроводу прощі й належної безпеки прочан. Окрема подяка працівникам Жидачівської районної лікарні за організацію кваліфікованого медичного супроводу.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин