У Ходорові відкрили відновлений Народний дім

Який відтепер не називають інакше як Палац культури. 29 квітня зала відремонтованого під євро Народного дому приймала гостей за запрошеннями, а через тиждень, 5 травня, на святковий концерт із нагоди відкриття оновленого Палацу культури мали змогу прийти усі бажаючі.

 

Народний дім потребував серйозного ремонту вже давно, проте коштів як, завжди, в бюджеті міста катма. Проте згуртованість громади та допомога меценатів змогли зробити неможливе - завдяки спільним зусиллям будівля цілковито перемінилася. Тепер такому осередку культури позаздрить і райцентр.

 

Багато скептиків не йняло віри, що будинок, якому сотня років, може виглядати так ошатно і так презентабельно. Всі ремонтні роботи завершили в рекордний час – всього за рік.

Цілком оновлений фасад, на якому свіженькі таблички з назвами творчих колективів: народна хорова капела «Мрія», народний ансамбль танцю «Наддністрянка», народний чоловічий ансамбль «Діброва», народний жіночий вокальний ансамбль «Калина», народний ансамбль пісні і музики «Заграва», народний ансамбль троїстих музик «Візерунки» та народна кіно-фото-відеостудія «Луг». Усередині в фойє розміщена виставка світлин учасників та керівників народних колективів, які є візитівкою Ходорова, обладнано місця для гардеробної, працюють туалети. Актовий зал теж цілком перемінився: все засяяло новими барвами - від сцени до глядацької зали та балкону. У віконних нішах залу розміщені фотовітражі з краєвидами та визначними місцями Ходорова. Справді, ходорівчани можуть пишатися своєю згуртованою працею. У такому Народному домі не соромно приймати й імениті колективи області та й України.

Гарний настрій ходорівчанам та гостям дарували колективи художньої самодіяльності.

Надрукувати