Ветеранам УПА виплатять адресну допомогу та впорядкують могили загиблих воїнів

У районі затверджено заходи з відзначення у 2012 році 70-річного ювілею з часу утворення УПА

Так вже протягом травня буде надано адресну соціальну допомогу учасникам національно-визвольної боротьби - ветеранам Української Повстанської Армії. Впродовж року ветерани національно-визвольної війни зможуть користуватися покращеним медичним обслуговуванням.

 

На території району впорядковуватимуть місця поховань вояків УПА, пам'ятників, пам'ятних знаків та символічних могил, пов'язаних з історією національно-визвольної боротьби українського народу.

 

Учнів загальноосвітніх шкіл заохочуватимуть вивчати історію визвольних змагань не лише з підручників, а й зі свідчень, спогадів очевидців і учасників УПА.

У населених пунктах району встановлюватимуть пам'ятники, пам'ятні знаки на честь учасників і подій, пов'язаних з історією визвольних змагань.

У бібліотеках району проходитимуть книжкові виставки, виставки архівних документів, фотоматеріалів, презентацій видань, які висвітлюють боротьбу Української Повстанської Армії.

Також впродовж року проходитимуть тематичні науково-практичні конференції, «круглі столи».

У вересні в школах перші уроки планується присвятити історії УПА в українському державотворенні. А 14 жовтня в приміщенні МБК «Папірник» заплановано ювілейний концерт.

Надрукувати