Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ветеранам УПА виплатять адресну допомогу та впорядкують могили загиблих воїнів

У районі затверджено заходи з відзначення у 2012 році 70-річного ювілею з часу утворення УПА

Так вже протягом травня буде надано адресну соціальну допомогу учасникам національно-визвольної боротьби - ветеранам Української Повстанської Армії. Впродовж року ветерани національно-визвольної війни зможуть користуватися покращеним медичним обслуговуванням.

 

На території району впорядковуватимуть місця поховань вояків УПА, пам'ятників, пам'ятних знаків та символічних могил, пов'язаних з історією національно-визвольної боротьби українського народу.

 

Учнів загальноосвітніх шкіл заохочуватимуть вивчати історію визвольних змагань не лише з підручників, а й зі свідчень, спогадів очевидців і учасників УПА.

У населених пунктах району встановлюватимуть пам'ятники, пам'ятні знаки на честь учасників і подій, пов'язаних з історією визвольних змагань.

У бібліотеках району проходитимуть книжкові виставки, виставки архівних документів, фотоматеріалів, презентацій видань, які висвітлюють боротьбу Української Повстанської Армії.

Також впродовж року проходитимуть тематичні науково-практичні конференції, «круглі столи».

У вересні в школах перші уроки планується присвятити історії УПА в українському державотворенні. А 14 жовтня в приміщенні МБК «Папірник» заплановано ювілейний концерт.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"