Різдво у мальовничому Рогізні

Дзвінкоголосими колядками, щедрими віншівками від хати до хати вітала молодь своїх односельців з Різдвом Христовим. Добро, мир, радість поселилися у кожному серці, яке так гаряче приймало у свої обійми новонародженого Ісусика. Приємно, що і маленькі мешканці вивчили гарні колядки - і сучасні, і старовинні. А на старий Новий рік відбулося маланкування. Василь щедро засівав, бажав господарям усіляких гараздів. Маланки ж «пригощали» усіх мелодійними щедрівками. Хороший настрій створювали і танцювальні номери, зокрема жида і жидівки.

Під час новорічно-різдвяних свят приймало Рогізно і гостей – викладачів Ходорівської музичної школи, які виконали прекрасні колядки та щедрівки на високому професійному рівні. Не залишив нікого байдужим і ансамбль троїстих музик.

Останнім акордом Різдвяних свят стали проводи коляди - концертна програма під назвою «Ой радуйся, земле». Виступили аматори художньої самодіяльності села та церковний хор. Привітати мешканців Рогізна і президент Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець. Та не з пустими руками. Відтепер у Народному домі красуються 40 нових стільців.

Дякували за гарний концерт ініціативній громаді місцевий парох о. Ярослав Квасній та сільський голова с. Бережниці Гнат Кухта. А на завершення дійства усі співали «Україна колядує».

Ірина Шах.

Надрукувати