Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Колядники із Володимирців - кращі в області

Щороку у м. Трускавці у період різдвяних свят проходить фестиваль-конкурс автентичної колядки «Ой радуйся, земле!» Цьогоріч такий захід відбувся 15 січня. У цей день до курортного Трускавця з’їхалися найкращі колективи Народних домів із цілої Львівщини. Жидачівщину на фестивалі-конкурсі вже не вперше представляв молодіжний колектив Народного дому с. Володимирців (керівник - директор НД Микола Ліпковський).

Після реєстрації учасники вирушили до міської ялинки у центрі міста, де їх урочисто привітали із Різдвом Христовим організатори фестивалю. Після вітальних слів колектив із с. Володимирців колядував для гостей міста, які приїхали до Трускавця на лікування. Згодом колядники гостювали у санаторії «Шахтар», де їх гостинно прийняли.

Гала-концерт фестивалю розпочався в післяобідню пору в Палаці культури ім. Т. Шевченка. Серед двадцяти колективів молодіжний колектив НД с. Володимирців виступав майже наприкінці, проте це не завадило йому полонити серця глядачів. Наші колядники викликали справжній фурор у залі.

Згодом навіть міський голова Трускавця відзначив, що колядники із Володимирців мали найбільшу глядацьку підтримку.

«Позвольте нам, господарю, защедрувати, бо ми прийшли про Ісуса, щось Вам сказати», - такою чудовою давньою щедрівкою розпочали свій виступ наші колядники. Гарною віншівкою привітала жителів Трускавця та гостей учасниця колективу Марія Петрінець.

Поки журі підбивало підсумки конкурсного дня, на сцену Палацу культури знову запросили молодіжний колектив с. Володимирців, щоб коляда в залі не замовкала ні на мить.

І ось настала вирішальна мить – оголошення результатів. Привітати усіх учасників вийшов міський голова Трускавця Руслан Козир. Назвати кращі з кращих колективів випала честь голові журі директору Львівського обласного центру народної творчості Роману Березі. Всі застигли в очікуванні. Але, щоб полоскотати терпіння глядачів та учасників, п. Роман почав із бронзових призерів фестивалю. На другому місці опинилися колективи із с. Нежухова Стрийського району та с. Стара Рона Старосамбірського району. Настав кульмінаційний момент – під бурхливі оплески на сцену запрошують кращий колектив обласного фестивалю - молодіжний колектив НД с. Володимирців. Від організаторів свята, міської ради, наші колядник отримали головний приз конкурсу – ноутбук.

Уже згодом переможці фестивалю зізнаються, що очікували на перемогу, адже минулого року на цьому різдвяному дійстві зайняли третє місце, але що нині стануть першими не сподівалися. Природно, що не приховує радості та гордості за молодих колядників, аматорів сцени сільський голова Володимир Ємець.

Отже, своє рідне село та Жидачівщину в цілому прославили Ярослава Ємець, Марія Петрінець, Оксана Дмитришин, Оксана Олеськів, Оксана Самолюк, Василина Люлюк, Галина Дибеляк, Наталія Бербеца, Леся Гіжецька, Уляна Коваль, Уляна Брич, а також Роман Іваник, Богдан Жолобко, Олександр Ольшанецький, Ігор Кунда, Володимир Жолобко, Олег Філіпович, Михайло Ліпковський, Василь Олеськів, Тарас Ємець, Володимир Осташ, ну й, звісно, керівник - директор Народного дому Микола Ліпковський.

Сільський голова Володимир Ємець та учасники колективу висловлюють вдячність керівнику відділу освіти Роману Свередюку, директору Сулятицької школи Василю Гамлію та водієві автобуса Миколі Ярошку за наданий транспорт.

Молодіжний колектив села, на прохання пароха о. Мирослава, ходив з колядою по домівках, вітаючи односельців та мешканців довколишніх сіл із різдвяними святами. Зібрані кошти колядники офірували на будівництво Патріаршого Собору в м. Києві.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин