Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Монастирець колядує...

Цьогоріч, як і кожного року, гурт щедрувальників - учасників художньо-просвітницького колективу місцевого Народного дому (керівник Іван Попович) у старий Новий рік ніс втіху в помешкання односельчан-іменинників.

З невимовною радістю приймали їх місцеві організації та запрошували у свої домівки монастирчани. Дійство вдалося на славу: безліч жартів, водіння Кози, посівання зі щирими зиченнями всіх гараздів господарям у Новому році. Кульмінацією театралізованого свята стали жарти Василя й Маланки, які були одягнені у дивовижні костюми. Виступ цих фольклорних персонажів вдався напрочуд цікавим та веселим. Односельцям-іменинникам присвячувалися величальні щедрівки й колядки, які прославляли й велич Божу.

Відрадно, що учасники колективу - люди різних вікових категорій. Не звертаючи уваги на погодні негаразди, з великою любов'ю до мистецтва та в ім'я збереження давніх традицій українського народу від хати до хати лунали у Монастирці співи та сміх.

Щиросердечна подяка тим, хто запрошував щедрувальників. А в особливий спосіб хочеться відмітити учасників. Це Петро Любезний, Іван Попович, Оксана Кулик, Іванна та Микола Ольшанецькі, Ірина Шевчук, Володимир Сокирко, Оксана Красій, Галина Важибух, Василь Зварич, Мар'яна Івасишин, Ігор Романів, Катерина Ладаняк, Іван Старовєцький, Тарас Гладчук та Микола Башта. Здоров'я Вам, шановні, сімейної злагоди, творчого ентузіазму та вагомих здобутків на культурній ниві.

Скромний внесок із вилучених коштів від вдячних односельчан учасники колективу пожертвували на будівництво нової церкви у селі, решту грошей витратять на придбання комплекту національних костюмів для жіночого вокального ансамблю.

Надія Башта,

директор Народного дому с. Монастирця.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"