Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дем’янка-Наддністрянська святкувала

Останній літній місяць для нас, українців, особливий - ми святкуємо день народження держави, день Незалежності. Напевно, немає куточка в Україні, де б не відзначали це свято. От і мешканці с. Дем'янки-Наддністрянської не залишились байдужими до цієї події.

Після обіду в сільському клубі було людно. Тут зібралися святково одягнені односельчани, більшість з них була у національному строї. Як чудово споглядати село у вишиванках! З кожним роком все більше молоді стає свідомою своєї історії, свідомою своєї матінки-землі, свідомою України. Свій патріотизм юні українці виявляють, одягаючи національний стрій. Для старшого покоління, яке пам’ятає війну, пам’ятає, як батьки гинули за державу, як сотні тисяч українців зносили катування і тяжкі муки, тяжко бідували у засланні, вишиванка – це святе, це прояв любові, прояв національної гідності та відданості рідній Україні.

Тематично прибрана зала, в кутку – виставка книг, статей, присвячених Україні, історії становлення держави. Концерт - це єдина можливість відпочити від сільської роботи та відчути дух свята. Українська пісня та українське слово натхненно і творчо лунали з уст учасників художньої самодіяльності – молоді та юних мешканців села. Чарували сільчан талантами юні співаки Тетяна Онищенко, Христина Слаба, Галас Вероніка. Порадував присутніх гуморесками Олег Слабий. Ведучі свята Т. Онищенко та Ольга Кліщ розповіли про багате й славне минуле української землі,згадали імена тих, які наблизили цей день, примножили славу і велич держави, тих, хто віддав своє життя за наше мирне сьогодення. Піднесеність та урочистість цього дня можна було відчути в мить коли весь зал підтримав артистів та заспівав: «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ». Свято завершилося дискотекою для дітей.

День Незалежності - це не тільки концерти і урочистості, значно важливіше те, щоб Україна була у нашому серці та душі…

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин