Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вишиванки із Жидачівщини викликали фурор на Василівщині

«Кольори вбирали очі... Вишиванки милували зір. Хотілося співати! Серце наповнювала гордість за наших майстрів. Делегація з Львівської області не лише прикрасила своїм вбранням Василівський край, а ще й провела майстер-клас, де всі охочі могли навчитися тої кропіткої майстерності – вишивки».

Ось такі яскраві, емоційні враження викликали в учасників та відвідувачів Всеукраїнського мистецько-просвітницького конкурсу-фестивалю «Моя Батьківщина. Пам’яті Михайла Бароянца» вишивки та майстер-клас гуртківців української вишивки Піддністрянської школи. Делегація із Жидачівщини була єдиним представником Львівщини на такому масштабному культурному заході, що тривав із 7 по 9 серпня в місті Василівка Запорізької області на території музею-заповідника «Садиба Попова».

Потрапили гуртківці туди не випадково, а ставши переможцями відбіркового конкурсу, започаткованого Вірменським товариством культурних зв’язків «АОКС» і підтриманого управлінням культури й освіти Васильківської РДА.

Протягом травня нинішнього року проходив відбірковий етап конкурсу, метою якого є пропагування, популяризація, розвиток історичного та культурного надбання району, Василівського музею-заповідника «Садиба Попова» та цінностей Таврійського краю.

На свято завітали талановиті діти та їх куратори із Запорізького краю, Львівської, Донецької, Харківської областей. Живопис, ляльки, іграшки, фото, вироби декору – це лише дещиця із представленого різноманіття талантів. Два дні, проведені у вольниці запорізького козацтва, вщерть були заповнені яскравими враженнями від побаченого, від знайомств із багатьма цікавими, неординарними й талановитими особистостями. Усі мали змогу насолодитися спілкуванням, екскурсіями. Надзвичайно цікаво було потрапити на майстер-клас і самому на кілька хвилин стати гончарем чи майстринею вишивки. Також учасники мали змогу почути та зіграти на народних інструментах, поспівати, переглянути фільми. Своєрідною кульмінацією насиченого дня стала церемонія нагородження учасників.

Для переможців конкурсу історія на цьому не завершується. У вересні на них очікує ще не менш захоплююча й пізнавальна подорож до Софії Київської – найголовнішої святині України та участь в історико-літературному конкурсі «Хрестителі Київської Русі. 1000-річчю заснування Софії Київської присвячується».

Оксана ФРАНКІВ.

Світлину та інформацію про конкурс любязно надала голова оргкомітету ІСТОРИКО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ «ХРЕСТИТЕЛІ КИЇВСЬКОЇ РУСІ. 1000-РІЧЧЮ ЗАСНУВАННЯ СОФІЇ КИЇВСЬКОЇ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ» та Другого Всеукраїнського мистецько-просвітницького конкурсу-фестивалю « Моя Батьківщина. Пам’яті Михайла Бароянца»,куратор проекту Parajanov-ART Олена Оганесян.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин