Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Журавні танцювали і визначали кращого татуся

Минулої неділі, 17 липня, святковий настрій панував одразу у двох громадах. Уродини свого села святкували жителі Монастирця, та й практично щорічній традиції відзначення Дня селища не зраджують і жителі Журавна. Хоча відзначають День Журавна на Петра і Пала 12 липня, та оскільки свято випало серед тижня, урочистості вирішили провести в неділю.

Відзначити 566-у річницю з часу першої письмової згадки про поселення журавнівці вирішили активно, жваво й весело. Працювати над сценарієм святкування із знанням справи взялися директор та творчі колективи Народного дому. В організації допомагали селищний голова Василь Вітер, підприємці та кредитна спілка «Вигода», представники якої організували під своєю егідою конкурс малюнків на асфальті серед наймолодших жителів Журавна.

Основна концертна програма розпочалася в післяобідню пору. Звичне місце, де збираються і проводять свої масові заходи жителі селища, – це площа перед міською ратушею. Тут на імпровізованій сцені виступали колективи селища, проводились цікаві, веселі конкурси.

Багато позитивних емоцій подарували журавнівцям знаменитий вже колектив із м. Жидачева «Удеч» , що своїми запальними українськими танцями викликав бурхливі емоції глядачів.

Гарний настрій для своїх односельців творили і місцеві талановиті зірочки. Було багато музики, чудових співочих голосів. Родзинкою та особливістю свята став конкурс «Найкращий татусь». За це звання боролися четверо кращих татусів разом із своїми донечками. Та щоб визначити, хто з них найкращий, потрібно було добряче потрудитись. Таке визнання легко не дається. Чоловіки дуже старалися: і колискові співали для своїх діточок, і демонстрували свою відмінну фізичну підготовку, стрибаючи через скакалку. А які вони незамінні на кухні, показували, розбиваючи яйця так, щоб розділити жовток і білок, й навіть заплітали косички своїм донечкам. Ось такі дбайливі татусі. Всі впорались із своїми завданнями, та все ж найкраще, на думку глядачів, усе виконав Зеновій Крохмалюк. Тож Журавно визначило найкращого батька.

Про щоденне життя-буття та жіноче щастя й про вплив на свідомість жінки телесеріалу «Буржуй» повідали односельцям дві кумасі-сусідки Наталя Свид та Лариса Демків. Цей гумористичний дует змусив глядачів плакати від щирого сміху.

Також моцні чоловіки змагалися між собою, хто й скільки раз підніме важку штангу.

Поки дорослі дивилися концерт, малеча розважалася на надувних гірках та стрибками на батуті й спорожнювала гаманці бабусь і дідусів, вимагаючи морозива, солодощів та іграшок. Ну яка бабця відмовить улюбленим онукам.

Привітати жителів Журавна із уродинами їхнього селища приїхав перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Роман Гриців. Серед спонсорів святкування також і депутат Львівської обласної ради, голова фракції КУН Зіновій Карпінський.

Оксана Франків.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"