Приветсвом добри дошли сонячна Болгария на Украине-Вас вітає сонячна Болгария в Україні

23-24 червня у м. Балчик (Болгарія) проходив міжнародний фестиваль народного танцю «Сонячна Болгарія». На нього були запрошені танцювальні колективи Львівської області, серед них і народний ансамбль танцю «Молодість» Жидачівського районного НД (керівник Лідія Пакош) - середня і старша група.

Під час фестивалю глядачі побачили багатий колорит українського танцю, який зачаровував своєю темпераментністю, красою української вишиванки, своєрідною музикою та манерою виконання.

У своїх композиціях учасники ансамблю танцю «Молодість» відображали танцювальну культуру свого народу, оригінальність та самобутність народної хореографії.

«Молодість» на фестивалі було нагороджено призовими місцями: I - місце середня група, II - старша група.

Після закінчення фестивалю учасники колективу поєднали відпочинок і культурні заходи, на яких прославляли Україну. Так, 28 червня у ресторані «Трапеза» м. Балчик проходив концерт до 15-річного ювілею з нагоди Дня Конституції України. Святкування почалось з виконання національного Гімну України, який підтримали білоруси, росіяни, румуни, англійці і болгари. Програма була насичена танцювальними номерами та піснями (пісні виконував соліст Володимир Сушко). Вів програму Мар’ян Кушнір. Після святкового концерту під керівництвом В. Сушка відбулась українська дискотека.

Керівник та учасники народного ансамблю танцю «Молодість» щиро дякують сімї Лесі Цан і п. Роману, С. Штереб, О.Грушинській, І. Гладиш Л. Брижайло та Л. Яблонській за матеріальну допомогу і моральну підтримку на фестивалі, а також у проведені масових заходів. Нехай Господь поверне їм сторицею. Нехай їхня доброта, щирість, благодійність буде прикладом для нас усіх, а особливо для наших народних депутатів.

Лідія Пакош, Мар’ян Кушнір.

Надрукувати