Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вчитися стало цікавіше!

Здобувати якісні, ґрунтовні знання у школі стає цікавіше, адже, окрім морального задоволення, можна отримати й фінансове. Для цього не потрібно чекати аж до випускного, «заробити» своїм інтелектом можна у будь-якому класі. Достатньо відмінно вчитися і бути переможцем конкурсу чи олімпіади. Бал зростає, якщо рівень твоїх знань гідно оцінюють на районному та обласному, й суттєво, якщо тебе помітила на всеукраїнському рівнях.

Приємною несподіванкою для учнів районних шкіл, переможців всеможливих олімпіад та конкурсів стало гідне відзначення їхніх досягнень і на рідних теренах.

Талановитих, обдарованих учнів та їхніх педагогів після успішного завершення навчального року зібрали разом, щоб оцінити їхню роботу. Керівництво відділу освіти та районного методичного кабінету спільно організували святковий концерт «Обдаровані діти Жидачівщини» на честь успішних, талановитих і перспективних учнів. Підтримав добру ініціативу освітян голова однойменного благодійного фонду Олег Канівець.

Привітали юних інтелектуалів із успішним завершенням навчання, побажали гарного літнього відпочинку та ще більших звершень у новому навчальному році голова РДА Сергій Коваль, керівник відділу освіти Роман Свередюк.

Спершу нагороди отримали переможці районного етапу знавців рідної мови ім. Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, олімпіад з української мови та літератури, а також вчителі, які підготували учнів. Нагороджували переможців Роман Свередюк та Олег Канівець.

Нагороди отримали й переможці районних олімпіад із математики, історії, правознавства, фізики, хімії, астрономії, біології та екопроектів, англійської мови, географії та економіки, християнської етики, трудового навчання, інформатики.

Відділ освіти відзначив призерів обласних олімпіад з базових дисциплін. Нагороди отримали: Ярина Семчишин, учениця 10 класу Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей» за І місце на районній олімпіаді з української мови та літератури, І місце на обласній олімпіаді з мови та літератури, II місце на обласному етапі XI Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика;

Галина Мигович, учениця 10 класу Жидачівської гімназії імені О. Партицького - за І місце на районному рівні Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. ІІІевченка, I місце на районному рівні олімпіади з фізики, III місце на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, II місце на обласній олімпіаді з мови та літератури; Ярина Ференс, учениця 9 класу Покрівецької ЗОШ І-ІІ ст. за III місце на обласному етапі олімпіади з географії; Роксолана Проць, учениця 9 класу Новосільської ЗОШ І-ІІ ст. за III місце на обласному етані олімпіади з християнської етики; Галина Огоновська, учениця 9 класу Жидачівського НВК за І місце на районній олімпіаді з англійської мови, І місце на обласній олімпіаді з економіки; Сергій Айф, учень 7 класу Жидачівської гімназії ім. О. Партицького за І місце на районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурс ім. Т. ІІІевченка, І місце на районному етапі олімпіад з математики, фізики, I місце на обласній олімпіаді з математики; Світлана Прокопенко, учениця 10 класу Жидачівської гімназії ім. О. Партицького за III місце на обласному етапі олімпіади з правознавства; Ірина Павлів, учениця 9 класу Ходорівської ЗОШ №1 І-Ш ст. за III місце на обласному етапі олімпіади з хімії; Юрій Стасина, учень 10 класу Жидачівського НВК за III місце на обласному етапі олімпіади з астрономії; Анастасія Бережнюк, учениця 6 класу Жидачівської гімназії імені О. Партицького за II місце на обласних етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, II місце на обласному етапі XI Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика; Ірина Коханевич, учениця 9 класу Жидачівської ЗОШ №2 І-Ш ст. за III місце на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка; Христина Заблоцька, учениця 11 класу Жидачівської ЗОШ №2 І-Ш ст. за І місце в обласному конкурсі «Об'єднаймося ж, брати мої»; Віта Щигель, учениця 7 класу Жидачівської гімназії ім. О. Партицького, яка зайняла III місце на обласному етапі XI Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика, переможниця районного етапу знавців рідної мови ім. Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу ім. Т Шевченка, олімпіади з української мови та літератури.

Організатори відзначили педагогів.

До нагородження також запросили вчителів, які підготували учнів-переможців обласних, всеукраїнських фестивалів та конкурсів «Сурми звитяги», «І слово, і пісня, матусю, тобі», «Різдвяні канікули», «Казка у гаю»: Михайла Кузишина, вчителя музики Гніздичівської ЗОШ 1-Ш ст.; Катерину Тимик, вчителя початкових класів Жидачівського НВК; Оксану Дахній, керівника гуртка Жидачівського ЦТДМ; Михайла Федиша, керівника драматичного колективу Піддністрянського НВК;

Ольгу Грушинську, керівника дитячого театру «Прометей» Жидачівського НВК.

За досягнення на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях нагороджені: Юля Миронова, учениця 8 класу Жидачівської гімназії ім. О. Партицького за I місце на районних етапах олімпіад з укр. мови та л-ри, II місце на обласному етапі XI Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика, II місце на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка та І місце на Всеукраїнському етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т Шевченка; Олена Юрків, учениця 10 класу Жидачівського НВК за І місце на районному етапі олімпіад з географії, економіки, І місце на обласній олімпіаді з економіки, III місце на Всеукраїнському етапі олімпіади з економіки.

Вчителі: Прокопів Ольга Мирославівна, вчитель української мови та літератури Жидачівської гімназії імені О. Партицького; Щигель Мирослава Ярославівна, вчитель української мови та літератури Жидачівської гімназії імені О. Партицького; Люсак Анатолій Васильович, вчитель економіки Жидачівського НВК.

За рейтингами районного методичного кабінету дві кращі школи отримали комп’ютерну копіювальну техніку – це Жидачівська гімназія ім. О. Партицького та Зарічанська ЗОШ I-II ст.

Привітав переможців голова БФ «Обдаровані діти Жидачівщини» Олег Канівець.

Сценарій урочистостей підготувала та провела методист РМК відділу освіти Наталя Кулик. Ведучі – учні 10 класу Жидачівського НВК Олег Маслій та Катерина Гавришко .

Організатори висловили щиру подяку головному спонсорові за підтримку заходу, а також батькам, вчителям, які виховували та навчали дітей розумними, талановитими, сильними духом та цілеспрямованими.

Оксана ФРАНКІВ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин