Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Шевченківські читання на районному радіо

Свою Україну любіть.

Любіть її… во врем'я люте,

В остатню, тяжкую мінуту

За неї Господа моліть!

З середини лютого на Жидачівському радіомовленні тривають Шевченківські читання. Кожний, хто цінує творчість видатного Кобзаря, має нагоду поділитись із слухачами району своїм переживанням, своїм трактуванням поезії Тараса Григоровича.

Тарас Шевченко у своїй творчості відобразив саме ті думки і настрої, які були важливими в житті українців усіх часів. Його творчість виходить за рамки історичного періоду, вона завжди актуальна й злободенна. Його натхненні рядки й сьогодні знаходять відгук у наших серцях.

Як сказала головний редактор радіомовлення Ірина Берник, думка провести такі поетичні читання мимовільно визріла під час розмови із митцем, педагогом, активною громадською діячкою Марією Турченяк у радіопрограмі «Зачаровані словом». У цій програмі п. Марія говорила про геній творчості Тараса Григоровича й між іншим зазначила, що було б чудового, якби люди мали змогу заново, а можливо й вперше, відкрити для себе безмежний світ «Кобзаря».

Надзвичайно відрадно, що задум підтримали радіослухачі з усіх куточків Жидачівщини. Серед них і поетеса, лікар, мешканка Ходорова Галина Охоцька. Уривок із поеми «Неофіти» читав переможець обласного конкурсу читців, лауреат XVI Всеукраїнського конкурсу читців, сільський голова с. Баковець Ігор Лалак. Вірші «Світає край неба палає» та «Зацвіла у лузі червона калина» прочитала учениця 2А класу Жидачівського НВК Оленка Мостова.

Також до радіосвітлиці завітають заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, сільський голова с. Грусятич Олег Гавінський, методист райметодкабінету, вчитель української мови та літератури Ольга Прокопів, учні загальноосвітніх шкіл Жидачева.

Шевченківські читання триватимуть до кінця березня.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин