Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Проводи коляди

Веселою колядою, віншуваннями, засіваннями та дзвінкоголосими щедрівками проводжали новорічно-різдвяні свята жителі мальовничого села Рогізна.

Святкове дійство «Проводи коляди» відбулися у Народному домі. Організували його члени новоствореного органу самоорганізації населення «Рух громади в с. Рогізно». До проведення свята активно долучилися аматори художньої самодіяльності, церковний хор та учні школи.

Наші українські традиції, оповиті різдвяним духом, поєднали за святвечірнім столом три покоління української родини. І смак запашної куті, запах сіна, спільна молитва та весела коляда долинули до кожного глядацького серця, подарували приємні й радісні хвилини Різдва Христового.

У виконанні сільських аматорів прозвучали колядки «Бог предвічний», «Во Вифлеємі нині новина», «А ми люди подорожні», «Дивная новина», «Небо і земля» та інші.

Учасники дитячого вертепу повідомляли про радісну звістку, , що народився Спаситель - Боже дитятко. Учнівська молодь розповідала легенди, вірші на різдвяну тематику.

Ось і постукав у двері старий Новий рік. Василь Підлужний щедро засівав, бажаючи кожному достатку, злагоди, миру і любові. А Василь та Маланка внесли в атмосферу залу краплини гумору, запрошували присутніх у залі до веселого хороводу.

Не забарився й щедрий добрий вечір. І Йорданська цілюща вода додала сили та наснаги до нових звершень.

Господар Ярослав Гладкий та господиня Галина Воробець щедро частували колядників-щедрувальників та глядачів смачними пампушками.

Дзвінким співом, рясною пшеницею, віншуваннями під звучання музики в українських строях провели жителі Рогізна коляду і з нетерпінням чекатимуть її у наступному році.

Ірина Шах.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин