Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівщина і Ходорівщина вітає Богдана Гориня зі здобуттям Шевченківської премії

У неділю, 24 лютого 2019 року, у літературній вітальні Жидачівської районної бібліотеки, в Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі та в Палаці культури м. Ходорова відбулися зустрічі з письменником-документалістом, публіцистом, мистецтвознавцем і громадсько-політичним діячем, колишнім дисидентом, уродженцем с. Кнісело Жидачівського району Богданом Горинем.

 

Тож представники громадськості Жидачівщини мали чудову нагоду поспілкуватися із нашим славним краянином, почути його авторитетну думку щодо сучасних суспільно-політичних процесів в Україні та світі.

 

Можна дуже довго і багато говорити про життя та громадсько-політичну діяльність Богдана Гориня. Він був народним депутатом України 1-го та 2-го скликань, членом президії товариства «Україна»; головою товариства «Україна - Польща»; членом Центрального проводу Республіканської християнської партії. Ще в ті далекі 60-ті роки і до сьогодні  просвітницька діяльність Богдана Гориня спрямована на пробудження національної свідомості. Був заарештований та засуджений «за антирадянську пропаганду”.

Виступав у пресі як літературний критик і мистецтвознавець, організовував видання і поширення самвидаву. Був одним із засновників Української Гельсінської Спілки. Нагороджений орденом «За заслуги» III та II ступенів.

Написав низку статей з питань внутрішньої та зовнішньої політики України. Богдан Горинь, у свій час, доклав багато зусиль до врегулювання українсько-російських стосунків. На сьогодні є автором багатьох мистецьких та публіцистичних видань.

Нещодавно, 19 лютого, ми отримали радісну звістку про те, що Богдан Горинь став лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка у номінації „Публіцистика, журналістика” за видання книги про знаменитого українця Святослава Гординського. Цій книзі Богдан Горинь віддав багато часу і сил, збираючи для неї матеріали чи не по всьому світу.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин