Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У райцентрі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Соборності України, 101-ї річниці подвигу Героїв Крут та 90-річчя створення ОУН

Захід розпочали зі спільного виконання гімну ОУН «Зродились ми великої години». Ця зворушлива пісня борців за волю України звучала у виконанні муніципального чоловічого хору «Каменяр» (м. Стрий), який цього дня завітав у Жидачів із патріотичною концертною програмою. Репертуар цього творчого колективу складається із пісень Українських Січових Стрільців періоду боротьби ОУН-УПА за волю України, про Героїв Небесної Сотні та сучасних захисників України. Тож кожну з пісень у майстерному виконанні стриян учасники урочистостей зустрічали з великим захопленням.

Під час урочистостей поіменно згадали всіх сучасних борців за волю й територіальну цілісність України: Героя України, Героя Небесної Сотні Романа Точина й всіх полеглих захисників України від російської агресії. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих Героїв. Від імені учасників урочистостей до Алеї Героїв у Жидачеві покладено корзину з квітами й запалено лампадки.

Заступник голови райдержадміністрації Віра Корецька, заступник міського голови Жидачева Ярослав Гаврильчук та директор районного Народного дому Олександра Максимів від імені громади Жидачівщини висловили слова вдячності представникам колективу муніципального хору «Каменяр» за їх неперевершений талант і чудовий виступ, який зворушив серця і душі людей.

Напередодні відзначення 90-річчя створення ОУН, у сесійній залі районної ради більше сотні представників учнівської молоді, освітяни та представники районних установ взяли участь у патріотичному флешмобі. Історик Петро Приходько розпочав цей патріотичний захід із розповіді про історію створення ОУН та пісні «Зродились ми великої години», яка стала гімном ОУН, а в наш час – офіційним маршем Збройних Сил України. Представники учнівської молоді цитували висловлювання лідерів українського національно-визвольного руху.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин