Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачеві гостювали «Добрі мамині казки»

Їхня авторка Леся Кічура 20 листопада на численні прохання малечі та директора бібліотеки Любові Янклевич знову завітала до Жидачівської районної бібліотеки.

 

Перша зустріч письменниці з юними читачами та учасниками спільноти «Щасливі разом» відбулася влітку. Дітям настільки полюбились «Добрі мамині казки», прочитані їхньою авторкою, що вони з нетерпінням чекали на нову зустріч.

 

Щоразу пані Леся, презентуючи діткам чарівний світ своїх казок, дарує їм позитивні емоції через захоплюючі ігри, загадки, пісні. Авторка з радістю спілкується із дітками, занурюючись разом у казку не лише як захоплюючу історію, а як джерело нових знань. Під час нової зустрічі казкарку чекали й у гімназії ім. О. Партицького та Жидачівському НВК. Діти з величезним захопленням слухали казкові історії, спілкувалися, фотографувалися з авторкою.

Як розповіла Леся Кічура, на написання казок її свого часу надихнули власні дітки. Допомагає їй реалізувати соціально-книжковий проект й чоловік Микола Єнкало. «Добрі мамині казки» оздобила цікавими ілюстраціями, розмальовками Наталія Манько.

Для юних читачів, яким припали до вподоби «Добрі мамині казки», Леся Кічура готує приємний подарунок – нову серію казок, у яких оживають янголи і панує різдвяний настрій. Малюнки для нової серії казок готує чудовий ілюстратор Каріна Чепела. Презентація нової книги пройде взимку. Сподіваємося, нову збірочку наші діти знову читатимуть разом із її авторкою.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин