Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Брати Капранови привезли до Жидачева свій «Майдан»

Можливо, й ви не раз ставили собі запитання на кшталт: чому відбувся Майдан 2013-2014 рр., хто і для чого виступив його режисером, хто заробив на ньому дивіденди, чому, як у 2004 р., все не обійшлося мирно, без кровопролиття, чому Європа реагувала так мляво? Ви ставили собі схожі запитання, але не знаходили відповіді, бо не мали в кого про це спитати? Відповіді на ці та чимало інших гострих запитань ви отримаєте, прочитавши нову книгу братів Дмитра та Віталія Капранових «Майдан. Таємні файли», що вийшла цьогоріч у київському видавництві «Нора-Друк».

 

24 жовтня всі, хто завітав на рантку до літературної вітальні при Жидачівській районній центральній бібліотеці (директор Любов Янклевич), з перших вуст дізналися цікаві факти про книгу та її авторів. До слова, Жидачів став першим райцентром, до якого брати Капранови завітали із презентацією своєї нової книги. Торік Дмитро та Віталій представили на розсуд читачів Жидачівщини роман «Забудь-річка». Схоже, це стає доброю традицією.

 

Представила відомих літераторів, видавців, а віднедавна й телеведучих авторської програми «Брат за брата» братів Капранових працівник бібліотеки Леся Басник.

Як зазначили самі автори, у свіжій книзі вони виступили в новій для себе іпостасі журналістів, чи то пак, літераторів-розслідувачів. Готуючи книгу «Майдан. Таємні файли», Капранови провели повноцінне розслідування, застосовуючи всі інструменти, притаманні цьому жанру.

Результатом кропіткої цілорічної роботи стала книга, що, за словами її авторів, відкриває завісу над таємницями Майдану Гідності. Автори книги ставили собі за мету зібрати правдиві свідчення очевидців, не документи, а власне свідчення різних людей, як от, до прикладу, Олега Тягнибока, Олега Рибачука, Сергія Жадана, Дмитра Яроша, Руслана Кошулинського, Олександра Данилюка, Ігоря Кривецького, Рустема Аблятіфа (загалом 21 особи), які у ключові моменти стали свідками подій, що змінили історію. «Кожного свідка ми вам відрекомендуємо, як це і має бути при розслідуванні. А ви вже самі вирішуйте, наскільки він є важливим. Для нас головним залишається те, що всі вони говорять правду – це видно із зіставлення їхніх слів з інформаційними повідомленнями, зі свідченнями інших учасників та й із нашими особистими спогадами», - йдеться у передмові до книги.

У книзі, що сформована з 19 файлів (розділів), прочитаєте про те, хто і як готував Майдан, чому він мав стати плацдармом майбутньої революції, як виник автомайдан і куди зник, хто керував Майданом, звідки взявся «Правий сектор», яку роль відіграло захоплення адмінбудинків обладміністрацій, про медиків та санітарну службу Майдану, чому ми все ж втратили Донбас та врешті прочитаєте про те, хто ж переміг на Майдані.

Якщо поданих фактів та спогадів вам видасться замало, можете додати свої. Автори книги «Майдан. Таємні файли» спеціально залишили розділ саме для ваших спогадів, для подій, очевидцями яких були саме ви. Тож читайте, аналізуйте, критикуйте та занотовуйте власні спогади.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин