Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Національно-патріотичне виховання молоді – вимога часу»

5 вересня у районному Народному домі Жидачева відбувся районний семінар з культурно-освітньої роботи на тему «Національно-патріотичне виховання молоді – вимога часу», організований провідним методистом Надією Баштою.

Семінар розпочав начальник відділу культури, туризму та спорту Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич, який наголосив на необхідності організації та проведення таких тематичних заходів в умовах сучасної політичної ситуації в країні.

Цікавою розповіддю та мультимедійною презентацією про виховання дітей шкільного віку в національно- патріотичному дусі з власного досвіду поділився із присутніми вчитель історії, класний керівник 8-Б класу Жидачівської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 Петро Приходько.

З неабияким захопленням продовжив розповідь журналіст за фахом, активіст, громадський діяч, учасник Революції Гідності, волонтер Тарас Матвіїв.

Звіт про проведену роботу Народними домами району з національно-патріотичного виховання молоді підготувала методист Н. Башта.

Народний драматичний колектив «Сучасник» НД смт. Гніздичева (керівник Олександра Максимів) зворушив до сліз присутніх показом літературно-музичної композиції «Героям нашим – шана й молитви», приуроченої новітнім героям району.

Поряд з цим відбулася презентація «Книг пам’яті». Вони є теж посвятою для наших захисників, які віддали своїє життя за нас з вами та за збереження територіальної цілісності держави. Така книга знаходиться у кожному Народному домі Жидачівщини.

На семінарі діяла виставка робіт любительських об’єднань Народних домів сіл Голешева (майстриня Наталія Тимчишин), Антонівки (майстриня Ірина Дубель) та Жирівського (майстриня Гонорія Стрийків).

Для підведення підсумків семінару до слова було запрошено провідного методиста Львівського державного обласного науково-методичного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Людмилу Антончик та директора районного Народного дому Олександру Максимів.

Надія БАШТА, провідний методист РНД.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин