Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Виступи знаменитих артистів та шоу найсильніших

Так у Журавні відсвяткували День селища. Цьогоріч від часу першої згадки вже відраховано 572 роки. Незважаючи, що рік далеко не ювілейний, святкування набуло небувалого розмаху. Спеціально з цієї нагоди змонтували сцену, тож дивитися виступи учасників художньої самодіяльності та запрошених артистів було зручно навіть із найдальшої відстані. Як і зазвичай, святкування відбувалось на головній площі селища біля Народного дому.

 

Недільний день у селищі розпочався із Богослужінь у церкві Архистратига Михаїла. Пізніше на місцевому стадіоні проводили зустрічі футбольні дружини. В один день зіграні матч районної першості та зустріч між ветеранами.

 

Після обіду, коли липневе сонце спускалося до заходу, площа біля Народного дому ставала велелюдною, до Журавна з’їжджалися і з околиць.

Привітали громаду, жителів Журавнівщини, гостей зі святковим днем селищний голова Василь Вітер, народний депутат України Андрій Кіт, депутат Львівської обласної ради Ярослав Овсянецький, директори сільськогосподарських підприємств Андрій Кіндифора та Іван Жихор. На святкування також завітав парох с. Млиниськ о. Роман Харків.

Концертну програму розпочала ведуча Марія Кахній, яка представляла солістів, колективи, які дарували присутнім свою творчість. Вікторія Загребельська виконала піснею «Молитва». Чудовий виступ підготувало чоловіче тріо (у складі В. Мусикевича, В. Левицького, О. Демківа, керівник – С. Ковалець), яке виконало пісні «Вербонька», «Говорили, балакали про жіночу любов», вокальний жіночий ансамбль «Вишиванка» (керівник С. Ковалець) - «Над Україною», «А жоржини цвітуть», «Пісня українська». Найменша учасниця Вікторія Кривцун співала про «Мамині долоні», Оксана Луців - про рідний поріг «Повертаюсь до рідного дому», Алла Малик - «А між нами любов», Ірина Куцик - про «Рідне місто», а Тетяна Лагоцька – «Чужина». Дует Володимира Мусикевича та Марії Кахній (Цибак) виконав пісню на слова Т. Шевченка «Не тополю високую». Прекрасні танцювальні номери підготували вихованці Будинку школяра (директор О. Турчин). Від душі насміялися всі від гумористичного номера «Шоу зважені та щасливі», який підготували Володимир Слюзар і Мар'ян Мулярський - учасники драмтеатру «Надія».

Справжнім подарунком для журавнівців та гостей селища став виступ народного артиста України Степана Гіги. Усі охоче разом зі знаменитим артистом співали улюблених пісень.

Привітати журавнівців із Днем селища також завітали і Квітослава Гіга, Степан Гіга-молодший та заслужений артист України Ігор Мельник.

Насичену концерту програму продовжили виступи стронгменів Журавна. Неперевершеним у своїй силі та вправності залишається Руслан Малик, який щороку організовує найвидовищніші змагання сильних чоловіків. Цьогоріч до перекочування колеса, підняття автомобіля, розривання ланцюга додалось і випробування на силу для всіх охочих. За одну хвилину найбільше разів зумів підняти залізну гирю хлопець із Лютинки.

Гарний настрій та заряд позитивних емоцій ще довго вирував у повітрі, тож для декого святкування завершилося вже ближче півночі.

Сподіваюсь, наступного року селищна влада скооперує ще більше зусиль та фінансів і завершить впорядкування селища, особливо в центральній його частині.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин