Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Виступ танцювального колективу «Джерельце» захоплює глядачів!

Дитячий танцювальний колектив «Джерельце» з Жидачева впізнають уже у багатьох містах Львівщини та України. Адже його танцівники є постійними не просто учасниками, а призерами багатьох конкурсів та фестивалів.

 

За семирічну діяльність дитячий танцювальний колектив «Джерельце» Жидачівського МБК «Папірник» разом зі своїм керівником Наталією Сеньків відточує свою майстерність постійними репетиціями, виступами на міських заходах у райцентрі, м. Дрогобичі, жидачівському фестивалі «Купальські вогні», дитячому фестивалі «Водограй». Також «Джерельце» є постійним учасником обласного огляду-конкурсу хореографічного мистецтва в м. Сокалі. У 2015 році учасники колективу танцювали на сцені фестивалю «Весняний первоцвіт» у Львові та завоювали друге призове місце. Щодо нагород, то їх у колективу «Джерельце» вже чимало – це і бронзова нагорода на четвертому міжнародному фестивалі ART-BOMB у м. Харкові (2011 рік), диплом «Трускавецької фієсти» (2016 рік), I місце у фестивалі «Львівська рапсодія», що проходив цьогоріч у м. Дублянах, та диплом за друге місце і кубок фестивалю «Трускавецька фієста» (травень 2017 року).

 

Вирізняють дитячий танцювальний колектив «Джерельце» його особливий стиль, танцювальні композиції. Візитівкою «Джерельця» є такі сценічно-танцювальні композиції: «Український дівочий», «Молдавський», «Циганський», «Плескач», «Єврейський танець», «Волинська полька», «Танець перепілочка». У репертуарі середньої групи такі танці: «Черевички», «Жартівливий козачок», «Танець із віночками», «Солохи», «Весела полька».

Керівник та учасники танцювального колективу не лише дбають про чистоту та оригінальність виконання танцювальних композицій, але й з особливою ретельністю ставляться до підбору сценічних костюмів. Більшість костюмів, сценічних образів створюють Наталя Сеньків разом із батьками учасників колективу. Також керівник танцювального колективу дбає про те, щоб приміщення для занять танцями належно було підготовлене, щоб учасники були у зручному одязі та взутті під час репетицій та виступів.

Дитячий танцювальний колектив «Джерельце» радує містян та гостей своїми чудовими танцювальними композиціями з 2010 року. У колективі займаються 58 учасників, які розділені на групи: старша – учні 7-11 класів; середня – 3-6 класи, перша молодша – 1-3 класи, а є ще й група з учасників старших та підготовчих груп дитячих садочків.

За свою багаторічну наполегливу працю колектив та його керівник 5 квітня 2017 року отримали звання зразкового. Ця заслужена відзнака додає учасникам «Джерельця» нової наснаги до творчості.

Учасники «Джерельця» та керівник колективу Наталя Сеньків ласкаво запрошують бажаючих дітей приєднатися до їхньої танцювальної родини, щоб разом розвивати хореографічне мистецтво. Адже виступ колективу «Джерельце» - це завжди чудова та барвиста вистава, що захоплює глядачів!

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин