Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Лівчицькі «Каштанчики» впевнено підкорили сцену «Нового покоління»

Дитячо-хореографічний колектив «Каштанчики», що діє при Лівчицькій ЗОШ I-II ст. Гніздичівської ОТГ, нещодавно повернувся із перших своїх гастролей.

26 березня дві групи дитячого хореографічного колективу «Каштанчики» дебютували на всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Нове покоління-2017», що вже вдев’яте проходить у Чернігові. Серед півтори тисячі учасників з всієї України, а також Білорусії успішно виступили наші учасники з Лівчиць. Виступи конкурсантів оцінювало професійні танцівники, хореографи, учасники телевізійного шоу «Танцюють всі!»

 

На сцені Чернігівського драматичного театру ім. Тараса Шевченка маленькі танцівники колективу «Каштанчики» танцювали впевнено й із задоволенням. Тому й недивно, що повернулись із нагородами: диплом за друге срібне місце отримали учасники молодшої групи (до 6 років) за номер «Дебютанти», а старша група (6-11 років) – диплом за друге місце за танцювальну композицію «Сонячний віночок». Окрім цього, «Каштанчики» нагороджені спеціальними відзнаками: молодша група отримала премію «Dance Star», старша група – за створення яскравого сценічного образу.

Це небувалий успіх для колективу, який займається танцями лише рік. Такий вдалий дебютний виступ на професійному фестивалі хореографічного мистецтва – заслуга керівника колективу, професійної танцівниці та хореографа, донеччанки Оксани Абрамовської.

Переїхавши з Донецька до Гніздичева, Оксана Олексіївна з легкої поради подруг одразу взялася за улюблену справу – танці. За рік зуміла не лише згуртувати різних за віком дітей у єдиний колектив, а насамперед переконати батьків, що їхні діти заслуговують значно більшого, що навіть живучи у селі можна дати малечі якісніший розвиток. Варто лише захотіти. Спершу, розповідає п. Оксана, вона займалася із дітками в приміщенні Народного дому с. Лівчиць, але умови (погана підлога, відсутність опалення) не давали змоги розкрити потенціал дітей. Тож зраділа, коли директор школи Ігор Цюмрак надав спортивний зал для занять танцями. Зараз у колективі «Каштанчики» налічується понад 40 дітей, які опановують ази танцювального мистецтва. Перші успіхи на фестивалі такого рівня окрилюють і додають впевненості у своїх силах. Успіхи дітей на всеукраїнському фестивалі стали можливими завдяки наполегливим тренуванням, дисципліні та вірі в свої сили як дітей, так і батьків, каже Оксана Абрамовська, й мріє, що з часом вдасться облаштувати кращий зал із дзеркалами для професійного заняття танцями.

Повернувшись із фестивалю, діти та їхні батьки не лише отримали море вражень та емоцій, а й розуміння того, що таке танцювальне мистецтво та до яких висот варто прагнути справжнім танцівникам.

Учасники, керівник дитячо-хореографічного колективу «Каштанчики» Оксана Абрамовська, батьки дякують усім людям, без яких ця поїздка до Чернігова не відбулася б, зокрема директору ТзОВ «Кохавинська паперова фабрика», Михайлові Титикалу, народному депутатові Андрію Коту, керівнику КПК-«Агроінвест» Андрію Кіндифорі, голові Гніздичівської ОТГ Івану Оліяру, директору Лівчицької школи Ігорю Цюмраку.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин