Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Запороги» Віталія Рогожі

28 березня у літературній вітальні Жидачівської районної центральної бібліотеки гостював автор історичної трилогії «Запороги», поет, прозаїк, драматург, лауреат президентської премії «Українська книжка року», член Національної спілки письменників Віталій Рогожа.

 

Презентуючи трилогію автор, розповідав про свої дослідження історії, інтерпретації постатей козацької доби, що вийшли у романі-трилогії «Запороги». У трьох частинах, роману читачі з погляду автора дізнаються цікаві, дещо несподівані для себе факти про часи Козаччини, про гетьманів Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького та Івана Мазепу.

 

Спілкуючись із гостями літературної вітальні, Віталій Дмитрович розповідав про себе, творчість, історичні дослідження, про свої спроби поєднати науку і релігію, а також про власний шлях від атеїста до віруючого. Окремої уваги заслуговує поезія Віталія Рогози з поетичних збірок «Парус в полнеба», «Волошки в житі».

Ця зустріч не випадкова. Так склалося, що доля Віталія Рогожі пов’язана з нашим районом. Свого часу п. Віталій працював у Жидачеві. Тож не дивно, що на зустріч із ним прийшли давні друзі та знайомі.

Довідка

Віталій Рогожа народився у 1947 році в селі Мурахівка Березнегуватського району Миколаївської області. Вірші почав писати ще у школі. У Миколаєві працював на заводі імені 61-го комунара. Закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. Член Миколаївського обласного літературного об'єднання при газеті «Южная правда».


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин