Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

День японської культури у Новострілищанській ОТГ

24 березня у Новострілищанській об'єднаній територіальній громаді пройшов День японської культури, повідомила заступник селищного голови Олена Бурбела.

Під час заходу в Новострілищанській ЗОШ I-III ст. відбулось знайомство жителів громади з культурою, традиціями, економікою країни сонця Саме так перекладається назва Японської держави.

Японія розташована на Японському архіпелазі, у північно-західній частині Тихого океану. Складається з 47 адміністративних одиниць — префектур. Столиця — Токіо. Японія, незважаючи на свою невелику територію та нелегку історію, сьогодні є однією із найбільш технологічно розвинутих країн світу. Про цю дивовижну країну та людей, які її змінили, дізнались у Новострілищанській громаді.

Презентацію «Цікаві факти про Японію» підготувала бібліотекар с. Баківців Олександра Палій, завдяки якій присутні змогли дізнатись про японські традиції та культуру. Продовжив розповідь про економіку цієї країни, порівнявши її з економікою України, вчитель Новострілищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Іван Ревуцький. Директор Народного дому с. Трибоківців Ольга Цуприк підготувала презентацію «Японська кухня», її особливості, переваги.

Також у цей день всі бажаючі змогли почитати та ознайомитись з японською літературою (в українському перекладі), а бібліотекарі смт. Нових Стрілищ Леся Головачевська та Олександра Кухар розповіли присутнім про видатних письменників цієї загадкової країни. Згодом відбувся майстер-клас з орігамі, який провели директор Народного дому с. Квітневого Галина Холявка, вчитель трудового навчання Квітневого НВК Галина Гирич та вчитель трудового навчання Новострілищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Галина Атаманів. Під час майстер-класу всі бажаючі спробували виготовити орігамі, а за ініціативи Галини Гирич діти виготовили з паперу японські сакури, які потім подарували Квітневому НВК, Новострілищанській школі та Новострілищанській селищній раді.

Після майстер-класу з орігамі дорослі жителі переглядали японський кінофільм про важку долю дітей-сиріт «Мемуари гейші». Перед переглядом фільму про сюжет та висновки, які б варто було зробити після фільму, ознайомила присутніх директор Народного дому с. Бертишева Марія Крайківська.

На завершення дня дівчата, які переодягнулись у японок, під керівництвом директора Народного дому Нових Стрілищ Анни Пілющак, провели демонстрацію чайної церемонії та пригостили присутніх смачним чаєм та солодким печивом.

День пройшов результативно, адже присутні дізнались про культуру Японії та зробили хороший висновок, що своє треба оберігати і примножувати та й чужого вчитись. Організатори заходу нагороджені грамотами Новострілищанської селищної ради, а присутні - приємними враженнями та чудовим настроєм.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин